Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez a sok rákos megbetegedés?

Mi ez a sok rákos megbetegedés?

Figyelt kérdés
Tompos Kátya most halt meg, Szentesi Évánál is kiújult...

jún. 3. 19:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanezt leírtam, akkor nem fogadtad el…
jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Mert sok oka lehet.


Például a genetikai olló, amiért a tudósok kitüntetést kaptak és mostanában az oltásokon keresztül a DNS-be babráltak...


Honnan tudjuk hogy nem okoznak -e olyan elváltozásokat a genomban aminek ez lesz az eredménye?

jún. 3. 23:51
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

Az oltásokon keresztül nem változtatnak semmilyen DNS-t. Ez olyan butaság, mintha azt mondanád, hogy az aszpirin miatt mutálódik valamelyik kromoszómád.

Egyébként rengeteg kísérlet előzi meg ezeket az eljárásokat. Nyilván a legutolsó védőoltáskísérletkor még nem volt például sejttenyésztés, így tovább tartott a kísérleti stádium. Most meg van ilyen is.

Innen tudjuk, hogy mi lesz az eredménye. Eleve hogyan akarnád a genomot változtatni olyasmivel, aminek semmi köze sincs hozzá?

Tudom, mostanság egyre népszerűbbek az ilyen konteók, de ahogyan a vazelin sem szívódik fel a véráramba úgy az influenza meg a covid elleni védőoltások sem szabdalják szét a kromoszómáidat. Persze célszerű nem sugárzó anyagokat beadatni. Ha radioaktív cuccal lövöd magad, akkor van esélyed genetikai mutációra.

jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%
pediglen a zóttástó van.Bisztosan.
jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Juj mit találtam 23-as, 1992-ből!


[link]

jún. 6. 00:54
 26/27 anonim ***** válasza:
Kár, hogy semmi nem támasztja alá ezt a címlapot. Propagandára nem adunk.
jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A rak az ido elorehaladtaval egyre nagyobb esellyel alakul ki. Ahogy hasznalodik a szervezet es az immunrendszered, egyre kevesbe lesz kepes kijavitani az ilyen hibakat amikor a sejtek elkezdenek burjanzani.


Mivel egyre no a varhato elettartam a vilagon igy logikus hogy egyre tobb ember lesz rakos.

Ehhez meg hozzajonnek az egyeni rizikofaktorok. Dohanyzas, helytelen etkezes, szennyezett levego, napsugarzas hatasa stb stb

jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!