Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkommal?

Mi lehet a torkommal?

Figyelt kérdés

Hónapok óta kapar a torkom és elég sűrűn fáj, piros is és sokszor be vagyok rekedve.

Volt tüszős mandulagyulladásom egy hónapja, kaptam antibiotikumot de nem múlt el, kaptam még egy antibiotikumot és attól elmúlt.

Mostanában egyre sűrűbben fáj a torkom és reked, de nincsen lázam, semmi más tünetem.

Régebben cigiztem kb egy évig, de leszoktam. Néha néha rágyújtok ha elmegyünk bulizni.

Hpv-m volt nőgyógyászati vizsgálattal kiderült, de legyőztem és negatív lett a legutóbbi hpv tesztem a nőgyógyászati szűrésen. Azt olvastam, hogy a hpv nem csak méhnyakrákot okozhat, hanem torok vagy gégerákot is.

Hajlamos vagyok a legrosszabbra gondolni és rástresszelni. Van időpontom fül orr gégészhez, de elég sokára kaptam.


jún. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat,nekem már vagy 5 éve kapar a torkom reflux miatt. Sűrűn is szokott fájni.

Lehet,valami gyulladásos szövődmény alakult ki nálad.

jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orális szex esetén okozhat torok környékén rákot a HPV.

Én refluxra gondolnék. Nekem sem gyógyult meg a torokfájásom, és végül a gégészeten derült ki a reflux.

jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Lehet reflux, és/vagy autoimmun gyulladás.
jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!