Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jëgertől vagy a gombától kell...

Jëgertől vagy a gombától kell wc-re járnom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje azzal küzdök, hogy ha eszek egyszer csak csikar a hasam és mehetek wc-re, de nem hasmenes.. napi 8 volt a legtöbb. Aztán abbamaradt 3 napra majd megint előjött. Tegnap este 5-kor ettem egy gombapörit rizzsel meg 4 kupica jêgert letoltam, hozzáteszem 2 hónapja nem ittam alkoholt. Utána rá 5 órára 2x kellett mosdóba menni és háborgott a hasam majd aludtam 8 órát és most megint.

Eddig csináltak egy kolonoszkópiát , egy hete, semmi se volt. Elötte székletvizsgálat, semmi. Hasi ultrahangra küldtek meg laktóz vizsgálatra ( tudom, hogy laktózérzékeny vagyok, de kell róla papír ) meg lisztérzékenység vizsgálat labor eredményre várok.


Máshova nem küldött a doki. Még az is fura, hogy amikor visszamentem dolgozni 1 hetet akkor inkább előjött így 10 emberből 8 azt mondta, hogy munkaundor én is azt gondoltam eddig a tegnapi gombapöris & jëger kombóig. Most örülök mert lehet valamire rájövök, ezért is írtam ki a kérdést. De az is baj, hogy tegnap voltam bent a munkahelyemen és lehet az váltotta ki, nem tudom.



máj. 29. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Próbálj az étkezésedre odafigyelni, ne egyél-igyál összevissza minden szart, kiegyensúlyozottabban étkezz. Tehát ebédelni rendesen, este viszont csak valami apróságot.

Stresszelsz amúgy valamitől, akár tudat alatt is? Mert az is előhozhatja a gyakori WC-re járást...

máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, mindig minden apróságon. Most pl. egeszen tegnap estétől ettől a pillanatig. Kórházba akartam kérni ultrahangra időponot, mondom be kéne menni kb.800 méter erre fogtam és felhívtam egy magankórházat mert nem kell személyesen bemenni és nem jövő évbe kapok időpontot. És puff nem kattog az agyam.

Van más is csak az túl fura azt nem írom le mert szánalmas, az 14 óra után magától megoldódik.

máj. 29. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az is egy ok. Nem szabad mindig minden apróságon felhúzni magát az embernek. Próbáld meg leszarni a dolgokat, mert rámegy az egészséged.
máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!