Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől dagadhat be a jobb...

Mitől dagadhat be a jobb vádlim és a bokám?

Figyelt kérdés
Üdv. Kérdésemhez kapcsolódóan, március végén COVID-os voltam, miután átmentem a betegségen, hasnyálmirigy gyulladásom volt, kórházi kezelés után pedig először a bal majd a jobb bokám is bedagadtak. Ez minden elmúlt, egy hétig működtem rendesen, aztán jobb oldali heregyulladással voltam itthon 10 napig… 2-3 napot dolgoztam, és tegnap munkába elkezdett fájni a jobb lábfejem… éjszaka fájt nem volt bedagadva, sőt még ma reggel sem.. a délelőtt folyamán ez a fájdalom nagyon enyhe volt, nem is éreztem, de most délutánra ismét elkezdett fájni, kicsit be is dagadt, valamint a vádlim is. Ha valaki rendelkezik valamilyen tapasztalattal vagy infóval hogy mi lehet ez, vagy mitől lehet, akkor kérem, hogy segítsen. Előre is köszönöm. F/25

máj. 27. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!