Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6eves kislànyomnak minden nap...

6eves kislànyomnak minden nap faj a hasa. Laktozerzekenyseg lehet?

Figyelt kérdés
A gyorsteszt mennyire megbízható? Lattam, hogy lehet kapni patikaban ilyen gyorsteszteket. Par hete mondja a lányom, hogy faj a hasa. Minden nap mondja… eddig nem is gondoltam erre, de a hasa is eleg surun megy mostanaban. Eleg sok tejeset eszik kiskora ota, nagyon szereti a tejtermekeket. Szoval hova es merre induljak el ezugyben? A gyorstesztet erdemes megcsinalni neki?
máj. 19. 11:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ès ezt hogy tudnam kideríteni? Itthon szerintem semmi problema nincsen, oviban akadt mar egy ket problema, de pontosan nem tudom mi zajlik ott bent. Bent aludni nem akar sosem, mivel mar nem igenyli az alvast, de sz ovonok lefektetik , mert muszaj.. sajnos emiatt mindig delben jonne haza, de nem tudjuk ezt csak ritkan megoldani. Emiatt fajna a hasa? Nem tudom… ezt igy eleg nehez kideriteni, hogy testi vagy lelki problema all fent
máj. 20. 23:11
 12/12 anonim ***** válasza:

“de pontosan nem tudom mi zajlik ott bent. “

Ez baj.

Beszelgess azzal a gyerekkel!

máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!