Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El nem múló, visszatérő,...

El nem múló, visszatérő, olykor égő viszketés a végbélben mire utalhat?

Figyelt kérdés
Nem egyfolytában viszket, hanem időszakonként. Minek lehetnek a tünetei?

máj. 18. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Bélféreg, aranyér
máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aranyér. Dokihoz menj, mert eltud fajulni nagyon.
máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2# És muszáj a műtét, vagy van más megoldás?
máj. 18. 10:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen műtenek. Súlyos esetben szoktak. Nekem nincs aranyerem, de tesómnak van. Neki belső aranyere van és a multkor verzett neki. Jól megilyedtünk.

Kúpot kell használnia időnként meg kenőcsöt is kapott. Ennyi az egész. Neki is égő, viszkető érzés, fájdalmat nem érzett.

máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alapesetben életmódváltással javítható/megszüntethetö. Mütét csak súlyos, elhanyagolt esetben szükséges.
máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anni még, hogy írták fentebb a parazita fertőzést. Azért azt ellenőrizd le, hogy látsz-e a székletben férget. Meg a házidokiddal kérj egy széklet tenyesztest. Bacikat, hombákat, férgeket néznek. De inkább aranyér lesz az.

Sok folyadékot igyál meg sok zöldség, gyümölcs, hogy ne legyen túl kemény a széklet. Ne erőlködj.

máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
**gombákat
máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Néztem tükörben is és mintha ilyen húsos kinövés lenne ott..
máj. 18. 10:17
 9/11 A kérdező kommentje:
És sokszor olyan, mintha a végbelem belülről is viszketne.
máj. 18. 10:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem egyfolytában viszket, hsnem inkább talán éjszakánként, időszakosan.. Nem mindig viszket, hanem hirtelen előjön a semmiből a viszketés. Ilyen nagyon erős, égő viszketést érzem, mintha a végbélnyíláson belül viszketne főleg.. Az is lehet, hogy valami nemi herpeszt kaptam el.. Amikor viszket akkor nagyon és csak több mp-es vakarás múlva múlik el. Ja és szerintem legalább 1 hónapja fennáll ez a viszketés.
máj. 19. 02:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!