Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart a kohoges?

Meddig tart a kohoges?

Figyelt kérdés
már több mint 1 honapja kohogok, eleinte még aludni sem tudtam mert még este is nagyon durván köhögtem, emellett még fejfájás volt. én hülye meg dohányoztam tovább, de utána abbahagytam. most vagyok 3 hete cigi nélkül, múlthét elött voltam mellkasröntgenen, ahol heveny bronchitissel lettem diagnosztizálva. kaptam antibiotikumot és ventolint, de sokat nem javult. most kamilla teát iszok ami kicsit javit rajta de nem teljesen. meddig tart ez még? valakinek hasonlo gondok? nektek mi segitett?

máj. 7. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor köhögés csillapító gyógyszert is kell szedni.
máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát simán volt 6 hétig is, pedig sosem cigiztem. Némely vírus durván legyalulja a hörgőket belülről, és amíg újra felépül a belső sejtréteg (nyálkahártya), az bizony időbe telik.

Segít, ha nem iszol tejet, míg meggyógyulsz, és néhány étel ingerelheti még, pl mogyoró-diófélék, sajtok, stb. Mellőzd, ami megköhögtet. A mentolos dolgok sem mindig jók ilyenkor. Zsályatea jó lehet, illetve a szirupok közül az izlandi zuzmó vált még be nagyon, drogériákban, gyógyszertárban kapható.

máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!