Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfél hónapja test szerte...

Másfél hónapja test szerte vannak kisebb izomrángásaim, nem folyamatos csak néha neha megmozdul itt ott 30 eves ferfi vagyok ?

Figyelt kérdés
Az interneten olvasgatva szinte cssk rosszat ír, volt mar valaki igy?
febr. 22. 20:15
1 2
 11/13 veszettkecske ***** válasza:
Igen. Nekem 5-6 éve kb.
júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Meséltél róla, hogy menyire intenzív neked?
júl. 7. 14:31
 13/13 veszettkecske ***** válasza:

Ez nagyon változó. Az 5-6 év alatt volt, hogy 1 évig szinte semmi, de volt hetekig, akár hónapokig tartó izomrángás a lapockámban, szemhéjamon, nyakamon, hasfalamon, egyszóval bárhol. A test szerte véletlen szerű egyszeri rándulások jelenleg igen aktívak. A vádli és a talp szokott még érintett lenni -a talpam napközben pihent állapotban "hullámzik" stb.

Nem szedek rá semmit, mert amikor kialakult, épp nagy dózisú mg citrátot szedtem...:D és akiknek van BFS, a legtöbben tapasztalják, hogy a mg nem hat erre. Néha idegesít, de határozottan összefüggést tapasztalok a stressz és ez között. Mellette sportolok aktívan. 44F

júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!