Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt önök között gyomor és...

Van itt önök között gyomor és bél beteg aki tud tanácsot adni énnekem nekem!?

Figyelt kérdés
Engemet engem már oda jutottam hogy mindennap gyötör és kikészít!!!:'-(

2023. dec. 17. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mik a tünetei pontosan?
2023. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a betegséged, mi a diagnózis? Úgy tudunk csak segíteni.


Én bélbeteg vagyok, de abból is van többféle, nem biztos, hogy ugyanaz van, mint neked.

2023. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológus kivizsgált már? Volt gyomortükrözés és béltükrözés? Ha nem, miért nem? Menj azonnal orvoshoz, hónapokba telik időpontot kapni sajnos tükrözésre államiban.


Ha már volt tükrözés, mi az eredmény, diagnózis? Kaptál rá gyógyszert?

2023. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sok lehet a savad. savlekötőt próbáltad már? És hogy ne gázosodj , kerüld el a cukrot, alkoholt, tejterméket. Sok zöldség, kevés gyümölcs.
2023. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit kevés kedves kérdező. Van aki már attól is kikészül, hogy kicsit sok gáz van a beleiben. Más meg naponta tízszer, tiszenötször fosik, rohamosan fogy, nem tud felegyenesedni a fájdalomtól. Mik a konkrét panaszok? Mióta tartanak?
2023. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gyakori szellentés savas reflux emésztési zavar fosás avagy vagyis ezek a bél gyulladásra utaló panaszok és tünetek

Meghogy kiokádom a zabálni valót nem sokkal étkezés után!!!

2023. dec. 18. 01:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Az üzenet:

Kis gyerek korom óta vannak ezek a panaszok, tünetek huszon éve.

Most vagyok harminc négy év

2023. dec. 18. 01:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem Étel intoleranciád van!
2023. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A savas refluxra célszerű figyelni, mert növeli a Barett esêlyét. Érdemes lenne laktulóz, laktóz, fruktóz kilégzési tesztet, illetve glutént nézetni. Ha huszon éve megvannak ezek a tünetek és nincs vérzés, vashiány, súlyos alultápláltság sem más alarm tünet, akkor nem gondolnêk igazi bélgyulladásra. SIBO mondjuk könnyen lehet.Pláne a reflux ppt-vel van kezelve.
2023. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenjót viszlát
2023. dec. 19. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!