Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kívülről külsőre küllemre...

Kívülről külsőre küllemre kinézetre én rajtam nem látszik semmi de még sem vagyok teljesen ép és egészséges ez mitől van!?

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez!?

Van személyiség zavaros egyéb kevert szorongásos zavar kevert depressziós zavar nem meghatározott személyiség zavar szociális fóbiás adhd gyanú dysthimia asperger-szindróma meg minden szar diagnózis megállapítás én velem kapcsolatban de a küllemem az meg mint egy átlag emberé!!!

Az idegeim is gyengék lelkileg is instabil vagyok és ez igaz erre az egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemre!!!



2023. aug. 8. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De a génjeim is sérültek nem csak az agy lebenyeim hibásak!!!

Az idegrendszeremben is van egy zavar fejlődési zavarnak is mondják mondták már!!!

2023. aug. 8. 22:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy màr a szûletésed elött az ivarsejtekben, vagy mégen belûli életben - genetikai kàrosodàsok - terratogén àrtalmak értek. Azonkivûl lehet a szûlés folyamatàban pl; mechanikus jellegû kàrosodàs ( fogos szûlés, elakadt gyermek, oxigényhiàny (elöregedett placenta), köldökzsinòr megtekeredése, elhùzòdò szûlés, szûlés közben koponyaûri vérzés. Rengeteg tényezô okozhat idegrendszeri kàrosodàst. A legjobb amit ki tudsz hozni ebbôl az àllapotbòl a teràpiàs kezelések jò szakemberek segitségével.
2023. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm szépen a kérdésemre adott válaszokat mindenjót kívánok önöknek is viszlát
2023. aug. 9. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!