Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kívülről külsőre küllemre...

Kívülről külsőre küllemre kinézetre én rajtam nem látszik semmi de még sem vagyok teljesen ép és egészséges ez mitől van!?

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez!?

Van személyiség zavaros egyéb kevert szorongásos zavar kevert depressziós zavar nem meghatározott személyiség zavar szociális fóbiás adhd gyanú dysthimia asperger-szindróma meg minden szar diagnózis megállapítás én velem kapcsolatban de a küllemem az meg mint egy átlag emberé!!!

Az idegeim is gyengék lelkileg is instabil vagyok és ez igaz erre az egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemre!!!



2023. aug. 8. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
34 éves leszek itt év végén ősszel csak még mindig nem adom fel és próbálom megfejteni magamat bocsánat elnézést ne haragudjanak biztos már nagyon régen régóta ebbe bele kellett volna törődni, törődnöm énnekem, nekem vagy a fasz tudja!!!
2023. aug. 8. 22:01
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert pszichés beteg vagy, a gond belül van nem kívül.

Fordulj szakemberhez pszihiáterhez vagy valami, mert biztos, hogy neked gyógyszerre van szükséged!

2023. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jajj már hogy mindenki ezekkel a rohadt gyógyszerekkel jön evvel hozakodik elő!!!

Mindig a gyógyszerrel hozakodnak elő de mert miért!?

Mindenre kémiai vegyszer!?

2023. aug. 8. 22:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, de képzeld lehet hogy normális életed lehetne ha szednél valamit!

Így csak egyre rosszabb lesz!

2023. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Áh inkább akkor haljunk meg akiket erre kényszerít a sors

Mindenre gyógyszert szedni ezt nem kívánhatja ön sem

Lehet ön beszedné abban bízva, hogy meggyógyul de tudjuk mind ketten, hogy élete végéig csak szedheti ezeket a szarokat mint a bel szervekre a belgyógyászati gyógyszereket adják ugyanígy ugyanúgy mint a pszichére!!!

2023. aug. 8. 22:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Neked nem a génjeid hibásak, hanem az agyad!

Ne értsd félre nem sértegetni akarlak, csak azt mondom, hogy pszichés beteg vagy ez nem testi betegség!

2023. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Down kóros autista embereknek is a génjei hibásak és sérültek meg a központi idegrendszerük sem ép

Vagy egy william szindrómásnak de a downnál és a williamnél vannak külső másságok is!!!

Egyedül az autista akinél külsőre nem látszik kívülről semmi sem egy valami sem

Töröl

2023. aug. 8. 22:26
 8/13 A kérdező kommentje:
De a down és a william sem testi géni még is van külső elváltozás, elváltozások!!!
2023. aug. 8. 22:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg idegrendszeri cucc mindegyikük!!!
2023. aug. 8. 22:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen életed végéig szednéd a gyógyszert, de legalább lenne életed és talán még boldog is lennél.

Meg szerintem a mostani helyzetednél sokkal jobb lenne!

2023. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!