Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pfizes vagy szputynik oltás...

Dzseni5555 kérdése:

Pfizes vagy szputynik oltás után mellékhatás tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb másfél éve fel vettem a pfizer oltást azóta bor problémáim vannak. Voltam orvosnál vizsgálatok Uh-n bőrgyógyász vérvétel stb. Semmi bajom. Ezért gondoltam az oltás rá mert azóta van borproblemaim. Valaki tapasztalat ?

2023. febr. 27. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

10.

Értő olvasás: ha az oltóanyag miatt van a bőrprobléma, akkor az oltóanyag szervezetből való eltűnése után (ami már igen régen megtörtént), a bőrprobléma is megszűnt volna. Sőt, pont ez a forgatókönyv bizonyíthatta volna pont azt, hogy esetleg attól volt, de nem pedig ez, hogy már másfél éve folyamatosan van.

2023. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Mi van ha az oltóanyagnak lassú folyamata van a hatásnak?


És hogyan tudod bizonyítani h véglegesen kimegy a szervezetből annak a kotyvaléknak?


Aki megalkotta ezeket a vakcinákat, az tudja mi van benne, hiába a nagy fődoktor, doktor vagy ápoló vagy akár a politikusok mondják h ez jó, közben csak mondták neki... Ezt azt, ami csak szavak.. Gyártóknak a lényeg h legyen biznisz..


Aztán a fene tudja mi van benn..

2023. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

3 pfizer:

Migrén amire a pfizer kidobott egy migrén gyógyszert 😌

Autoimmun betegségem fellángolt, sajnos nagyon sok kellemetlen problémával…

2023. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!