Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pfizes vagy szputynik oltás...

Dzseni5555 kérdése:

Pfizes vagy szputynik oltás után mellékhatás tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb másfél éve fel vettem a pfizer oltást azóta bor problémáim vannak. Voltam orvosnál vizsgálatok Uh-n bőrgyógyász vérvétel stb. Semmi bajom. Ezért gondoltam az oltás rá mert azóta van borproblemaim. Valaki tapasztalat ?

2023. febr. 27. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem semmi bajom. Valószínűleg nálad sincs semmi köze az oltáshoz.
2023. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Milyen bőrprobléma? Kelések, pattanások, csirkebőr vagy mi?
2023. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudhatjuk..


Emberfüggő h kinek hogyan hat..

2023. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én három oltást kaptam, két Szputnyik után egy Pfizert, de már elég régen. Ennek ellenére covidos lettem múlt nyáron, hónapokkal a harmadik oltás után. És olyan embertől kaptam el, aki szintén három oltást kapott.


Az első két oltás nem okozott gondot, egy-két napig éreztem a helyét. A harmadiktól kicsit feldagadt a karom, de pár nap alatt elmúlt. A vírustól pedig kidőltem egy hétvégére. Szerdán kaptam, de nem volt semmi tünetem sem szerdán, sem csütörtökön, pénteken viszont volt láz, orrdugulás és többet aludtam, mint amennyit ébren voltam. Ezek voltak szombaton és vasárnap is, egyre enyhébb formában, hétfőn már munkaképes állapotban voltam, de azon a héten még kicsit könnyebben fáradtam el, mint máskor. Aztán ez is elmúlt.


Hosszú távú tüneteim az oltástól nem voltak, de hallottam, hogy másoknak okozott hosszú távú hatást akár az oltás, akár a vírus. Én a helyedben megkérdezném a bőrgyógyászaton, hogy a bőr tüneteidet okozhatta-e az oltás, ők értenek hozzá, jobban meg tudják mondani, mint a hozzám hasonló amatőr hozzászólók.

2023. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pattanasokra ertem arcon háton és enyhe szorosodes de volt mindenem hormon vizsgálat ultrahang vérvétel stb minden !! De semmi bajom!! Amióta fel vettem az oltást azóta van.!!
2023. febr. 27. 17:23
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Én covidos még az oLtás előtt voltam. Hosszú távon krónikus fáradságot, inszomniát, szívkörnyéki fájdalmat okozott. Ezek jó fél évig eltartottak, de már mind elmúlt. Oltásból 3 Pfizer kaptam, nekem nem okozott semmit. Ismerőseim közt, akiknek lettek mellékhatásai az oltásnak, azok ugyanazok voltak, amik nekem a covidtól. Bőrproblémát eddig még nem hallottam.
2023. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
A bőrprobléma (ha nem allergia) általában valami más betegségnek a később jelentkező tünete. Ha akkortól van, amióta felvetted az oltást, akkor már előtte meg kellett, hogy legyen az elsődleges betegség, amit a bőröd elkezdett jelezni. Így elsőre ez valami hormonproblémának tűnik, de gyulladás is lehet, vagy akármi.
2023. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Persze, másfél évig semmi, aztán most, amikor már több, mint 1 éve eltűnt a szervezetedből az oltóanyag, akkor meg ettől mégis?
2023. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Oldrockboy válasza:
72%

"Az oltás működik Magyarország működik"

Merkely Professzor úr szavai!

Sajnos én is azt látom sok esetben "COVIDOSABBAK" akik oltást kaptak,illetve sok az egyéb probléma is.

Akik nem kaptak nàluk mondjuk úgy bilincs számottevő egészség romlás!

Mindenkinek sok erőt S kitartàst a gyógyuláshoz az sem feltétlen lehetetlen!

2023. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nordzsesz ***** válasza:
100%
#8 Értő olvasás: "Persze, másfél évig semmi...", nem, hanem "Kb másfél éve fel vettem a pfizer oltást azóta ..."
2023. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!