Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez cukorbetegség lehet?

Ez cukorbetegség lehet?

Figyelt kérdés

115 kilós, 190 cm magas, 23 éves srác vagyok. Mozgásszegény életmódot élek mióta az eszemet tudom és hát.. jó dagadt vagyok mondjuk ki.

Egy ideje megnőtt a szomjam és éjszaka a szokásos 1 pisilés helyett akár 2-3-szor is kimegyek. Van hogy nem tudok 5 óránál többet aludni egyszerre és muszáj fent lennem hajnalban 2-3 órát, hogy vissza tudjak aludni. Mindenem viszket folyamatosan és ma megjelent ez a szuperéhség is. Hiába eszek, ugyanolyan farkaséhes maradok. Egész nap korog a gyomrom és éhes vagyok, hiába ettem. El is kezdtem szédülni ma. Nem akarok cukorbeteg lenni, de minden jel kezd arra utalni :(



2023. jan. 18. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen mennék, kivárnám max, mert vagy helyben megnézik vagy a beutalóval jövök el. Tehát telefonba ezt nem lehet így.
2023. jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Amugy ha ki akarod kerulni a haziorvost, egy cukorterheles kb 7-10 ezer forint maganban, beutalo se kell, nem egy nagy cucc. Aztan eleg csak az eredmennyel felkeresni, hogy nezze meg, rendben van-e.



De siman lehet csak annyi a bajod, hogy nem megfelelo az eletmodod, szar kajakat eszel, aztan a tested mar igy reagal. A viszketes meg inkabb epe gondokra utal, nem cukorbetegsegre es vegulis ha szar az eletmodod, elobb-utobb az epeddel is bajok lesznek.

2023. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sikerült felhívnom, ma kedves volt. Be is mentem, megmérték a cukrom, minden rendben. 31-ére kaptam egy nagy laborvizsgálatot a biztonság kedvéért.
2023. jan. 19. 16:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Örülök az eredményednek :) reméljük a labor is rendben lesz.

12. Megcáfolnám a viszketés-epe dolgot,legalábbis a viszketés a cukor jele is lehet, mivel apa cukros- az epéje jó- és viszket neki bőre nagyon

2023. jan. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nem feltétlen cukorbetegség, de van okod aggódni. Kérj egy teljes labort a háziorvostól, évente egy jár. Ha utálod a háziorvosod, válassz másikat, az is jogodban áll.
2023. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!