Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg megváltozik az ember...

Tényleg megváltozik az ember hangja garatmandula műtétet követően?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajna változott, 5 hete műtöttek eleinte nem volt semmi de most, mire helyrejött torkom orrhangom lett....én is érzem hogy fura torkom mikor beszélek és néhány hangot nem tisztán mondok, és mások is mondták sokan, hogy más hangom olyan mintha tele lenne orrom...:(
2023. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szerintem az el fog múlni, ne aggódj. Engem is nemrég műtöttek, de nem nagyon tapasztaltam ilyet.

Nálad a seben van még lepedék? Nekem az múlik nagyon lassan, nem értem, hogy miért...

2023. febr. 2. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem édesanyám mai napig állítja hogy azóta más picikét hangom...peig egy éve már a műtét. Én nem hallom magamon :)
2023. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De persze amiket korábban írtam beszéd gondok elmúltak szépen ahogy meggyógyult a seb, csal hangszinem lett állitolag icipicit más, bár ezt is csak anyukám véli hallani :D
2023. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!