Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőgyulladás?

Lehet tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Pár napja lebetegettem és következők a tünetek: mellkasi és hátfájdalom, száraz és hurutos köhögés, magas láz, gyengeség, légszomj (már elmúlt) ez lehet tüdőgyulladás?? Voltam háziorvosnál, de csak megnézte a torkom és lehallgatta a mellkasom és hátam utána csak gyógyszert írt fel és ezzel letudta
2022. nov. 29. 21:01
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
23:24 nehézlégzésem volt amikor először kijöttek a tünetek, de már azóta elmúlt. Pánikrohamos is vagyok ezért néha szokott lenni légszomjam és régen is volt, de akkor nagyon durván szinte minden nap sok ideig.
2022. nov. 29. 23:30
 12/32 anonim ***** válasza:
Persze,mert ha beteg is vagy, valóban fájhat a mellkasod, írod hogy köhögsz is. 23:24es vagyok. Erre jön a pánik. A kettő együtt kellemetlenebb,mint a sima pánik. Tudom mert én is atmentem ezen, és azt hittem én is,hogy tüdőgyulladás. De nem az volt. Nekem is fájt a hátam, mindenem. Szerezz be egy pulzoxit, nagyon hasznos mert megnyugszol amikor látod hogy az oxigenszinted tökéletes. Ezek csak testi erzetek. Bízz az orvosodban. A tüdőgyulladást könnyen ki lehet "szűrni ".
2022. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Most is előjött a légszomj :(. Pulzoxit nem ismerem, majd utánnanézek köszönöm.
2022. nov. 29. 23:43
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha pánikbeteg vagy (nem pánikrohamos, 5 pánikroham=pánikbetegség), akkor attól van légszomjad. Mért nem kezelteted?

Egy fiatal orvos nem néz el egy tüdőgyulladást.

2022. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
De azért lehet röntgent csináltatni, hogy biztosra menjek? Már 3 napja tart a lázam. Dokihoz meg nehéz mennem mert küldföldön élek és csak 17 vagyok szóval csak tolmáccsal tudnék kezdeni is akármit, anyumat meg nagyon nem izgatja, csak rávágja, hogy influenza
2022. nov. 30. 17:35
 16/32 anonim ***** válasza:
70%
Pénzért mindent lehet. Ingyen nem fognak orvosi rendelvény nélkül megröntgenezni. De mint mondtuk, az a tüdőgyulladáshoz nem is kell. Milyen ország és mióta éltek ott? Lehet, hogy az országváltás okozott nálad traumát? A pszichéddel kéne foglalkozni, a lázad majd lemegy, csak pihenj.
2022. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vennék egy covid tesztet.
2022. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17:48 Spanyolországba költöztünk kb. 10 hónapja. Lehet váltott ki egy kis traumát, de ez más mert elég gyakran voltam náthás itt és most jött ez... Nem hiszem el, hogy ez nem tüdőgyulladás mert a tünetek 100% megeggyeznek
2022. nov. 30. 21:39
 19/32 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladás alapkritériuma a szörtyzörej, az bizonyítja, hogy konkrétan a tüdőd van gyulladásban. Nem a láz meg a köhögés meg a mellkasi fájdalom a köhögés miatt. Ezek bármilyen felsőlégúti betegségben lehetnek, akár covid is. Ma nem vagy jobban, mint tegnap? Ha péntekig nem leszel jobban, akkor menj vissza. Spanyol nyelvű iskolába jársz?
2022. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
21:49 Nem mondanám... Ma már erős szemfájdalmam is lett és ülő helyzetben egy kicsit nehezebbem kapok levegőt mint fekve. Igen spanyol iskolába
2022. nov. 30. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!