Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek jó a mellkas...

Ha valakinek jó a mellkas röntgene attól lehet még lehet valami tüdő bajom ? Vérvételem is jó .

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. De a hipochondria esélyesebb.
2022. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon az vagyok 😕
2022. szept. 15. 19:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Közbe köhécselek de gondolom az a hideg üdítők miatt.
2022. szept. 15. 19:19
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet persze, a mellkas röntgen eleve nem is alkalmas önmagában sok esetben. Hát ha csak akkor köhögsz, ha hideget iszol, akkor attól van, ha egyébként is, akkor nem attól.
2022. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyukámnak a tüdőszűrőn nem találtak semmit. Közben meg tüdődaganata van, a ct kimutatta.


De ez azért nem általános.

2022. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam köhögni . Mist kicsit megijedtem hogy a röntgen nem mutatta ki …
2022. szept. 15. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ami tapasztalsz, nyugodj meg. Ettől még a tüdőröntgen nem mutat ki mindent, én például asztmás vagyok, de ez a röntgenen nem látszik.
2022. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A röntgen egyébként diagnosztikai célból valóban nem túl hatásos. Van ami persze látszik, de van ami viszont nem, lásd az 5-ös válaszolót, daganat például kifejezetten Ct-n vehető észre, pláne időben.


A vérkép pedig szintén sokat mutat, rengeteg mindent pedig nem és csak célzott diagnosztikával lehet az adott probléma gyökerét megtalálni.

2022. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!