Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcéma ellen kinek mi vált be?

Ekcéma ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bioderma atoderm termékek (tusfürdő, testápoló, sos spray), de mikor nagyon durva, akkor csak a szteroidos kenőcs (Elocom, Diprosalic).
2022. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a lábamon lévő 2 ujjnyi ekcéma foltok szépen elhalványulnak az Atrix kézkrémtől. Valamiért a zsíros szteroidos, nivea, dove, akármi krémek semmit nem műveltek nekem pedig eléggé neki voltam keseredve, így mindent kipróbáltam, mert álmomban folyton véresre/sebesre vakartam ezeket a jó nagy, kemény, vörös ekcémás foltokat.
2022. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. máj. 16. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Elocom. Vényköteles. De velem csodákat tud művelni pár nap alatt.
2022. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én speciel bajuszt (szakállt) növesztettem, mert pont az orrom alatt vannak ekcémás foltok, amik pirosak, hámlanak és nem tudok vele mit kezdeni.. mondjuk tény, hogy csak niveával próbálkoztam.
2022. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Torokortos krém, nem tudom hogy így írják-e de ilyen kevert krém, amit a gyógyszertárban kell kérni azt hiszem recept nélkül
2022. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ftorocort*
2022. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!