Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az epémmel lehet baj, vagy ez...

Az epémmel lehet baj, vagy ez valami más, pl túlzott gáztermelődés?

Figyelt kérdés
Múlthéten 5 napig székrekedésem volt (nem is emlékszem valaha volt e ilyen hosszú ideig) ami aztán úgy szűnt meg, hogy hashajtót ittam. Azóta helyreállt az emésztésem, annyiszor megyek egy nap mint előtte (egyszer minimum de van hogy kétszer is egy nap), viszont a hasam jobb oldalán a bordám alatt a köldökömig egy vonalban fáj a hasam. Nem is azt mondanám, hogy fáj, inkább olyan kellemetlen, állandóan oda nyúlkálok meg fogdosom. Az is eszembe jutott, hogy mivan ha puffadás. Mivel laktózérzékeny vagyok, voltam már puffadva és az hasonló volt, de rendesen szedem a gyógyszert szóval most ha puffadás is akkor sem emiatt. Olvastam, hogy ezen a területen a fájdalom epebajt is jelezhet, viszont ezelőtt még nem tapasztaltam ezt az érzést, ez most jött elő amióta kijött belőlem az 5 napnyi adag a hashajtóval. Mások azt mondták, hogy csak oda van beszorulva a gáz, azért fáj és igyak espumisant.

2022. febr. 15. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!