Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak tesi órán...

Mit csináljak tesi órán asztmával és túlsúllyal?

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok és túlsúlyos, az orvosok azt mondják gyanús tüneteim vannak és valószínűleg alulműködő pajzsmirigyem van, ami végképp elkeserít, pár nap múlva nézik a véremet. Tesi órán ÁLLANDÓAN futunk, és alig kapok levegőt, állandóan sípolok és zihálok de 1 perc futás után már érzem hogy rossz. Orvoshoz időpont jó pár hét múlva van, addig meg lesz csomó tesi óránk és csak az orvosi igazolást fogadja el a tanár. Mit csináljak?

2022. jan. 10. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Pont hogy úgy gondolkodnak, hogy fusson csak a kövér, attól lefogy.
2022. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11 innen látszik mennyire tudatlanok. Túlsúlyosnak nem szabad futnija mert tönkre megy az ízülete.
2022. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
a pajzsmirigyel sajnos nem tudok mit csinálni, de az asztmára azt tudom mondani amit fenn is írtak már, hogy valamilyen sport jó lenne az alakodnak és szerintem ezzel párhuzamosan valamelyest az asztmát is jobban fogod tolerálni és e mellé sok szerencsét kívánni
2022. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Engem is szívatott ezzel a tesitanár, az egy dolog hogy elkezdtem még jobban hízni, de a térdeim/bokáim is tropák lettek
2022. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
Le kéne fogyni.
2022. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
56%
15-ös le van írva hogy nagy eséllyel pajzsmirigy problémája van.
2022. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mindegyik dagadék valamilyen betegséggel takarózik.
2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Pont most lett meg a véreredmény. Alulműködő pajzsmirigy, ha kell papírt is küldök. De szerintem ezzel nem kéne mentegetőzni, inkább elkeserítő a gondolat hogy valakinek ilyen betegsége van. De szerintem nem lehetetlen fogyni így se, de amúgy egészségesen táplálkoztam eddig is meg naponta több órát is szoktam sétálni itt a kertek alatt a kutyámmal. De hogyha le fogyok az asztmám akkor is meg marad.
2022. jan. 13. 22:14
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
A többség nem csak "takarózik" hanem valóban beteg.
2022. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
13-as vagyok, én is asztmás vagyok szerencsére semmi több, úgy értettem kedves kérdező hogy akkor nem szűnik meg teljesen de szerintem kicsit jobb lesz.. és azt gondolom hogy aki csak irogat nem a legjobb színben {nem feltétlenül rossz indulatból} az jobban válogassa meg a szavait az asztma egy létező, komoly betegség
2022. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!