Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lesz digitális...

Szerintetek lesz digitális oktatás valamikor a közeljövőben a 6-12. osztályosoknak akik nincsenek beoltva?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Reggel 6-tól órák, pláne onlineban, hát persze... Meg, hogy az összes órát megtartották. A legtöbb helyen 1-et sem. Csak akkorát hazudj, amit magad elhiszel. Ha ekkorákat lódítasz, ne csodálkozz, ha nem veszünk komolyan. Az 1.válasz után ("ne reménykedj") is elfelejtetted felháborodottan cáfolni, hogy te pont abban reménykedsz, hogy nem is lesz online.
2021. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nem reggel hattól hanem 7:30-tól. Amúgy meg én ugyan úgy hatkor keltem fel, mert tudod nem túl egészséges felkelni 7:25-kor, inni egy pohár vizet aztán már menni is a gép elé. Nem teljesen mindegy neked, amúgy? Na meg az, hogy valahol aligha 1 órát tartottak meg, ahhoz nekem semmi közöm. Nem minden iskola ugyanolyan, vedd már észre.
2021. nov. 17. 22:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már rég elment. Még csak gondolkodás szintjén sem téma már sehol sem. Persze, X gyerek beteg lesz. Majd meggyógyul. Máshol is elkapná, kórházi betegek számát meg nem szaporítják, semmi értelme nem lenne abbahagyni a jelenlétit.
2021. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!