Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van most valami virusos/baktér...

Van most valami virusos/baktériális fertőzés ami nem COVID?

Figyelt kérdés

Amiatt kérdem mert tegnap du-n óta piszok rosszul érzem magam. Tegnap este hőemelkedésem volt majd láz lett belőle. Ma pedig ehhez társul a nagyon híg hasmenést de nap közben nem volt lázam/hőemelkedésem. Csináltam tesztet nem vagyok koronás. Ma szabin voltam így nem "fertőztem" senkit de hétfőre ha nem múlik itthon maradok a seggemen és próbálom elérni az orvosom.


Sajnos másról nem hallani csak a covidról pedig biztos van most is a covid mellett más betegség.



2021. nov. 5. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy van. Másfél hete én is benyeltem egy durva vírust, a háziorvos nem kért tesztet, mert nem volt légúti tünetem, de akár ez is lehetett volna... De bármi más is. A dokid azért mindenképp keresd fel.
2021. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
A szokásos, megfázást okozó fertőzések továbbra is jelen vannak, illetve jön lassan az influenza is. A korona miatti védekezés ezeket is megszűri, de emiatt a szervezeted nem találkozik velük sokáig, aztán amint megfertőz, sokkal rosszabb lesz, mert elvész az immunitás. Ezért se kéne előírni maszkhasználatot az oltottaknak, mert ha a koronával is találkozik, az csak erősíti, fenntartja az immunitást, míg ha nem találkozol vele, az immunitás a korona ellen is, meg minden más ellen is csökken.
2021. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Influenza.

Pl tudogyulladasban be lehet halni

2021. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"A dokid azért mindenképp keresd fel." = A dokid azért mindenképp hívd fel (és csak akkor keresd fel, ha azt mondja)!
2021. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

"Influenza."

Arról egy orvos azt nyilatkozta kb. tegnap, hogy még nincs jelen az országban.

2021. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp felkeresem de csak úgy is telefonon tudok vele konzultálni HA elérem és nem kapcsolják ki. Nagyon rég voltam beteg tavaly októberben voltam covidos kb évente 1x betegszem meg. Oltva vagyok meg maszkot is viselem ahol kell. Valószínűleg a munkahelyemen kaptam el valamit. Köhögni nem köhögök az orrom nem folyik csak hőemelkedés/láz, picit torok vagy fog fájás meg hasmenés.
2021. nov. 5. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Tombol az RSV vírus. Most üt vissza a rendellenes maszkozás, őrült fertőtlenítés, távolságtartás. A legjobban a még fejlődő immunrendszerű gyerekek esetében látszik, hogy így élni azért nem egészséges mert megbosszulja magát.

[link]

2021. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hónapokban több is volt. Nekem kb. 2 hete volt egy nervus trigeminus (arcideg) érintettségem, mint amikor kihal a fogideg, hullámokban jelentkező fogfájás. Mivel a protézis miatt a legtöbb fogamból kiölték az ideget, ezért nem fogfájás volt nyilvánvalóan. Kb. 1 hét alatt elmúlt.
2021. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!