Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxtól hasmenés ?

Refluxtól hasmenés ?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök refluxal . Voltam vele dokinál, volt tükrözés, mindenféle vizsgálat, amit lehetett, azt kikezeltek. Sajnos a refluxom mégis szinte mindig tombol, teljesen random, a semmiből hasmenésem is szokott lenni, akár úgy is, hogy aznap már voltam mosdóban, akkor még székrekedéssel, szóval tényleg teljesen követhetetlen. Van mikor hetente többször is előfordul, van mikor hetekig semmi .Ez utóbbi zavar főleg.

A reflux okoz önmagán hasmenést, vagy a rá szedett gyógyszer lehet az oka? Apo Famotidint szedek, ott szerepel a gyakori mellékhatások között...

Egyébként nem eszek sokat, édességet is keveset eszem, nem dohányzom vagy kávézom, igyekszem egészségesen étkezni, de még nem tökéletes. Más ember sokkal rosszabbul táplálkozik, mégsincs semmi baja tőle.

Más is volt hasonló helyzetben? Kinek mi vált be ?

Kérlek ne írjatok mindenféle "extra" diétákat, mert egyetemistaként nem tudnám megfizetni a speciális alapanyagokat. ( Sajnos laktóz érzékeny is vagyok, az pont elég pénzt visz el a kasszából).



2021. aug. 16. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Apo Famotidint szedek, ott szerepel a gyakori mellékhatások között..."

Mi a kérdés?

2021. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!