Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor mi an igazából a...

Most akkor mi an igazából a vakcinákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én sinopharmot kaptam, De rengeteg ismerösöm azt mondja hogy a vakcinák 10-15 éven belűl megölnek.

Rákot okoznak, külünféle betegségeket idéznek elo.


Valaki nyugtasson meg hogy ez nem így van?



2021. aug. 13. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
A kisgyerekkorban megkapott diperte és más oltások hatásáról mit mondanak az ismerősök ?
2021. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem tud semmit, mivel nem volt elég idő tesztelni a hosszútávú hatásait. Így minden ilyen jóslás spekuláció, összeesküvés.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok vakcina-mániás, de beoltattam magam, szoptatás miatt Pfizert kaptam, amiről még kevesebb infó van, mint a hagyományos elven alapuló kínai vakcináról.

Szerintem kár ezen agyalni. Bármitől, bármi bajod lehet. Ha az oltakozást választottad, most már úgyis mindegy.

2021. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Elhamarkodtak a halalos jarvany urugyen. Sosem lenne szabad valos kiserletek hianyaban vilagszinten oltani plane kotelezni semmit.
2021. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez, hogy 5-10 éven belül rákot okoz, színtiszta kitaláció. Nyilván senki se tudja 100%-ra megmondani, hogy nem lesz-e a vakcináknak valamilyen káros hatása később, de már van annyira jó az orvostudomány, hogy azért eléggé jól meg tudja előre mondani, mire kell számítani.


És az a tudományos álláspont, hogy ha lesz is valamilyen hosszútávú hatás, az sokkal enyhébb és ritkább lesz ahhoz képest, ami a betegség hosszú távú hatása. Az eddigi tapasztalatok szerint ha valamilyen oltásnak káros hatása van, az hónapokon belül jelentkezik, tehát a régi vakcinák közül se kellett egyet se visszavonni hosszú távú káros hatás miatt.


A tesztek nem a biztonságosság ellenőrzése, hanem a hatásosság bizonyítása miatt tartanak általában évekig, most érthető okokból ezt gyorsabban meg tudták csinálni (sok önkéntes jelentkezett, és a járvány is segíti a tesztelést, nem kellett évekig várni, hogy legyenek fertőzöttek a tesztelők között).


Persze, lehetett volna mondani, hogy inkább várunk még 5 évet és csak akkor kezdünk oltani, de akkor sokkal többen haltak volna meg. Nem érte volna meg a várakozás.

2021. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A tesztek nem a biztonságosság ellenőrzése, hanem a hatásosság bizonyítása miatt tartanak általában évekig, most érthető okokból ezt gyorsabban meg tudták csinálni (sok önkéntes jelentkezett, és a járvány is segíti a tesztelést, nem kellett évekig várni, hogy legyenek fertőzöttek a tesztelők között)."

Azért elég sok évet lecsíptek a vakcina teszteléséből, konkrétan a biztonsági fázisból is:

[link]

2021. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
A Sinopharm oltás pont azon az elven működik, mint a legtöbb, gyerekkorunkban megkapott oltás, a tbc elleni és a többi, vagyis elölt vírust tartalmaz, ami nem betegíthet meg, mert már elölt vírus, de arra jó, hogy aktivizálja a szervezetet, hogy ha az igazi vírussal találkozik, fel legyen rá készülve, és ki tudja védeni. És ha el is kapod, sokkal könnyebben gyógyulsz meg. - Ezt mondd el a hü lye ismerőseidnek.
2021. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért ez elég durva lenne, szóval nyugi ez nem okoz ilyen gondot és különben is gyorsan kiürül a szervezetből. Egy ápoló kollégám mondta hogy valamelyik vakcina, talán a kínai tartalmaz csekélyebb mennyiségű higanyt (mint a korábbi oltásaink) ami az arra érzékenyeknél, főként fiatal felnőtt korban hajhullást, tartós kopaszodást és még inkább gyakran bőrkiütést okoz.
2021. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
#7 Egészségyügyisek szerveznek tüntetést a kötelező oltás ellen. Facebook-on van rengeteg oltás utáni mellékhatásos csoport, érdemes bele olvasni, hogy hányan szenvednek durva mellékhatásoktól, illetve hányan haltak meg tőle. Akinek nem lett baja az oltás után, az esélyes, hogy placebót kapott. Nem én találtam ki és nem vicc. A vakcinák kísérleti fázisban vannak, ez köztudott.
2021. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Az összeesküvés-elméletek szerint legfőképpen népességcsökkentésre találták ki. Az, hogy melyik fajtája végzi ezt el, az majd idővel kiderül. Ha zsinórban halnak meg mondjuk a Pfizeresek, akkor tudni fogjuk. Lehet hogy egy másik fajta, csak meddőséget okoz.
2021. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!