Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudorak, mit lehet tenni?

Tudorak, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos ma nagymamat bevittek a mentok, nem surgosseggel, de nehezen kap levegot 1-2 napja es a koz erzete is rossz volt. Nem erez izeket hetek ota, de be van oltva korona ellen, es ket tesztet is vegeztek nala negativ lett.


Ma delutan 4kor vittek be sziv elegtelenseg gyanujaval es este 8 kor erdeklodtem a hogy lete felol ugyanis az orvos elmondta h 2-3 napig biztosan bent lesz.

Mikor felhivtam a korhazat, egy holgy megkerdezte kije vagyok, es kozolte h tudo daganatos es attetes.


Mire lehet szamitani ilyenkor? Sajnos az a daganat tobb mint tiz eve ott van, akkor 70 eves volt es mar akkor jobbnak lattak ha nem bolygatjak.


Kesobb visszahivtam mire fel sikerult fognom mit mondott, de addigra mas holgyel beszeltem es lekoptatott masnapra az orvosig.


Ha a legrosszabbal diagnosztizaljak (rakkal) mire lehet szamitani?:(

Szeretnek egy par fogrgatokonyvet a fejemben levezetni.

83. Eves, inzulinos cukros tobb mint 10 eve


Koszonom.


2021. máj. 31. 23:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!