Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül olyan emberek, akik fülzúgással küszködnek?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor hány éves korodban kaptad el, illetve hogy vészeled át? Milyen tünetek vannak?


17F



2021. máj. 26. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sípolt a bal fülem. Már ott tartottam, hogy fülhallgatóval aludtam el, mert majd bele bolondultam. Orvos semmit nem látott, már dilinyósnak néztek.

Nagyjából másfél évvel a sípolás kezdetétől összeroppant a bölcsességfogam. Fájni nem fájt, de a doktornő gyökérkezelés helyett a kihúzás mellett döntött. IMÁDOM ÉRTE!!! Másnap reggelre eltűnt a sípolás! Sírtam örömömben. Azóta egyszer visszatért, mert begyulladt az állkapcsom, de miután az elmúlt a sípolás is. 32 éves voltam.

2021. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Testvérem 14 éves, fél éve kezdődött neki is, vitték szemészetre, fül orr gégészetre, kb minden lehetséges helyre. Ma volt mr vizsgálaton is, szedi a vitaminokat. Sehol semmit nem találtak edddig.

Ha valakinek elmúlt, irja már meg mi volt a probléma.

2021. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Petárda robbant közvetlenül a fejem mellett. Mindkettő fülemben nagyon magas 11-12 ezer HZ körüli zúgást hallok. Az évek folyamán teljesen hozzászoktam, csak csendesebb környezetben hallom. Szinte csak akkor veszem észre, ha éppen eszembe jut, hogy van. Valahogy az elmém megtanulta elég jól kizárni. Meglepő, de az elalvást sem zavarja.

Nagyon kell vigyáznom a túl hangos környezettel (flex, szórakozó hely), mert nagyon felerősíti a zúgást, akár 1-2 napig is. Az már igen kellemetlen tud lenni. 15-16 évesen kaptam el, és 28 vagyok.

2021. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 1. Válaszadó. A felső vagy alsó bölcsességfog okozta a problémát? Volt panaszod a fogadra? Nekem az alsó bölcsességfogam nagyon elromlott, fekete már, de még nem húzattam ki. A fülcsengés is ezen az oldalon van. A válaszod elgondolkodtatott, lehet nekem is ez okozza. Köszönöm, ha válaszolsz.
2021. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!