Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van más is akinek refluxos a...

Van más is akinek refluxos a gyereke?

Figyelt kérdés
Lányom 11 éves.Mivel javithatok a tüneteken.?Látta gasztroenterológus ,adott gyógyszert,de ugyanúgy vannak tünetei.Gyomorfájás, hányinger, böfögés.
2021. máj. 2. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam lelki eredetű volt, inkább erről kéne kérdezni (mennyire ideges, stresszes, mitől, mi okoz neki nehézséget, bántja-e valaki stb.). Nekem azonnal elmúlt minden bajom, amint kiderült, hogy felvettek abba a középiskolába, ahova szerettem volna menni, és kiszakadhattam abból a sz@rból, amiben voltam 4 évig. Engem is telenyomtak savlekötővel, már csövet akartak ledugni az orromon keresztül a gyomromba, hogy megmérjék a savamat. Egy orvos se kérdezte meg, hogy amúgy jól érzem magam?
2021. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!