Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tripper párkapcsolatban, 1 év...

Tripper párkapcsolatban, 1 év után. Eddig lappanghat, vagy megcsalt?

Figyelt kérdés

Ez félig egészségügyi, félig párkapcsolati kérdés lesz.


Lassan egy éve élek (állítólag) monogám párkapcsolatban a barátnőmmel. Azóta számtalanszor szexeltünk gumi nélkül. Legutóbb 5 napja voltunk együtt, ma jöttek a tünetek, azonnal elmentem orvoshoz, aki megállapította, hogy gonorrhea/tripper. Az orvos elmondta, hogy megesik, a nők 80%-a tünetmentes, viszont arra a kérdésemre, hogy 1 év alatt eddig miért nem kaptam el, már nem igazán volt válasza. Chlamydiánál egyértelműen megeshet, trippernél már nem annyira.


Barátnőmnek azonnal szóltam, tárgyilagos voltam, nem vádaskodtam, de elmondtam neki, hogy csak tőle kaphattam. Meglepettnekek tűnt, azt mondta, neki semmi tünete, de jövőhétre már bejelentkezett orvoshoz. Azóta munka volt mindkettőnknek, nem sokat beszéltünk telefonon. Nem tudom, hogy a következő beszélgetésünk milyen lesz. Elképzelhető, hogy ő fog megvádolni engem megcsalással, lehet, hogy ő vallja be, de lehet, hogy azt fogja mondani, hogy valószínűleg csak lappangot nála eddig a betegség.


Engem elég váratlanul ért ez a dolog, és hirtelen nem is tudom, hogy mit gondoljak. Szerintetek?



2021. ápr. 30. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Tripper nőknél. A fertőzés nők esetében hosszabb lappangási idővel (több, mint egy hét) döntően enyhe tünetekkel, nehezebben észrevehető módon zajlik, az esetek ötödében a fertőzött egyén nem is észleli a fertőzés jeleit. Enyhe fájdalommal, gyakori vizeléssel járó húgycsőgyulladás jön létre, illetve a méhnyak gyulladása alakulhat ki, mérsékelt hüvelyi folyással.
2021. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én ugyanigy jártam csak engem a férjem csalt meg vag,is én úgy gondolom mert akkor már 3éve egy pár voltunk és én nem léptem félre ,mentem éves rákszűrésre ahol a gonorrhea szerepelt a papíron. És 3évig biztos nem lappang senkiben,azóta is együtt vagyunk szemet hunytam felete ,mind a ketten kapzunk megfelelő kezelést,de őszinte leszek veled ,ennyi idő alatt nem fertőzhetne már a párod.
2021. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1) Ezt én is tudom, a kérdésem arra irányul, hogy mennyire valószínű, hogy egy tünetmentes nőtől 99 alkalommal nem kapom el, de 100-ra pont igen.

2) Köszönöm

2021. ápr. 30. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Elsőként próbáljunk meg némi pozitívumot találni ebben az elég tré helyzetben. Legalább dugtál. Vannak az oldalon harmincas, negyvenes szűzek is, hozzájuk képest még így tripperesen is szerencsés embernek, az élet kegyeltjének számítasz. Ezen felül nehéz bármi jót belemagyarázni a helyzetbe, sajnos valószínű hogy félrejár a kispamacs. Sőt ki tudja hánynak tette már oda mire beütött a ménkű? Az biztos hogy fordított helyzetben lenne durcizás, ajtócsapkodás, meg "holak.rvaanyádbaszedtedösszete rohadék???". Csodálom a vérmérsékletedet, vadabb helyeken már ki lenne teregetve a bőre a ruhaszárítókötélre a kis cukinak.
2021. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"vadabb helyeken már ki lenne teregetve a bőre a ruhaszárítókötélre a kis cukinak." Elítélem a félrelépést, de akkor is így vélekednél, ha férfiről lenne szó? Élve megnyúzni aztán kitenni a bőrét a napra? Láttál te már nyúzást? Mert én igen, igaz állat volt.
2021. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

5ös vagyok

Kérdező, remélem szakítani fogsz. Ki tudja milyen szart képes még rád ragasztani.

2021. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi esze van h össze-vissza kuforcol gumi nélkül, akkor jobb dobni, még felcsináltatja magát valakivel és felnevelteti veled. Vagy hazahoz egy kis aids-et, hepát vagy valami jóságot.

Ha már megcsal, tegye felelősségteljesen, de neki még ez se megy.


Én nem tudnék többé hozzányúlni, azon aggódnék, éppen mit kapok el töle...

2021. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig, itt valaki félre lépett.

Ha te tudod, hogy nem te voltál, akkor nincs is több kérdés.

A többit beszéljétek meg egymással.

Ehhez nekünk már nincs közünk.

2021. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!