Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez is a gombás fertőzést...

Ez is a gombás fertőzést tünete lehet?

Figyelt kérdés
Nekem azok a tüneteim (egés,viszketés,folyás), viszont a páromnak a péniszén piros alapon fehér kiütések, hólyagok jelentek meg. A nőgyógyász mire fogad addigra már jobb esetben 3-szor kikezelem magam... Nekem ezelőtt volt már hüvely gombám ezért gondolom hogy az újult ki, csak a párom tünetei mások mint multkor.

2021. ápr. 14. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A gombás fertőzés kikezelésének lényege, hogy egyidejűleg mindketten kezeljétek. Ne az legyen, hogy egymást okoljátok, hülyeséggel vádoljátok, mert nemcsak félrelépések miatt keletkezhet az ilyesmi. Lényeg, hogy mindketten kenjétek be Canestennel. Ha nem használ 3-4 nap múltán, akkor már konzultálni kell orvossal. Szerintem most a pandémiás időszakban akkor is csak telefonon konzultáljatok és mondjátok el a közös Canestenes kezelés tapasztalatait.
2021. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!