Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak szerintem ostobaság...

Csak szerintem ostobaság holmi számokra hagyatkozni, mikor még most is romlik a járványügyi ellátás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hkgy az iskolákat kinyitni hülyeség mert legfőképpen az iskolánkéti több ezer gyerek potenciális hordozó és attól hogy az ország ¼-e be van oltva az nem jelenti azt hogy javuló tendencia lesz. Szerintetek?

2021. márc. 27. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Persze, a jelenlegi helyzetben ostobaság nyitásról beszélni, de kellenek a szavazatok... Még el sem értük a 3. hullám tetőpontját, de az egészségügyi ellátórendszer már most túl van terhelve. Ha áprilisban kinyitnak az iskolák, összeterelnek több ezer gyereket, akik újra széthordják a vírust az országban...
2021. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, te is pont holmi számokra hagyatkozol...

A gyerekek eddig sem ültek a seggükön otthon - 25 fokban meg pláne nem ülnének - egyszerűen utálják feladni a semmittevést. Veled együtt. Szerencsére nem a gyerekek döntik el, mert akkor évi 52 hét szünet lenne.

Ez a hirtelen felébredő felelősségtudatotok meg ilyenkor, mikor belengetik az iskolát, hát ne haragudj, de szánalmas és átlátszó. Máskor meg letojjátok.

2021. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettes, itt nem én vagyok a szánalmas, hanem az hogy csak azért mert nem értek azzal együtt hogy felelőtlenül visszamenjen mindenk, úgy hogy ma is nő a betegek és halottak száma, és elmondom ami tény és átlátszónak legyek nevezve, az nem rólam mondja el a dolgokat.
2021. márc. 28. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Felelőtlenek vagytok ti enélkül is, ott legalább egy helyben ültök és maszkban.

Amúgy sincs semmi értelme ezeknek a korlátozásoknak, semmit nem csökkentek a számok tőlük, az egyik legszarabb statisztikával rendelkezünk.

2021. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!