Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy covidos vagyok....

Lehet hogy covidos vagyok. Kell ezt jelenteni háziorvosnak?

Figyelt kérdés

Vagy csak ha súlyosbodna?

Hasmenéssel kezdődött, hidegrázás gyengeség, orrfolyás, tüsszögés, kicsit köhögök is. Napok óta tart.

Kell szólnom a dokinak?



2021. márc. 25. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen
2021. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne, nem is értem a kérdést..
2021. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Tünetek alapján szerintem 50-50. Persze, hívd fel a dokit. Valószínűleg kiír.
2021. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz táppénzt, és gyógyszert sem akarsz iratni, és nem vagy annyira rosszul, akkor nem, minek, nem akarsz a háziorvostól semmit. Van neki elég dolga. Viszont tartózkodjál minden emberi kapcsolattól, karanténban kell lenned.
2021. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tüsszögés, orrfolyag eleg ritka
2021. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont amiatt vagyok bizonytalan mert nincs szükségem egyelőre szerencsére semmire. Sajnos munka nélkül vagyok hónapok óta. Nincs pénzem tesztre, és úgy tudom a háziorvosok tesztelnek térítésmentesen.
2021. márc. 25. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi sem teszteltünk, csak valami átment rajtunk. Másokkal ne találkozz! Akkor sem, ha csak influenzás vagy. A tünetek fertőzőnek tűnnek, akkor is, ha nem covid.
2021. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!