Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Salvus víz kúra szerinti...

A Salvus víz kúra szerinti alkalmazása meggyógyítja a refluxot?

Figyelt kérdés

Valakinek sikerült már vele? Ha igen hogyan alkalmazta? Hány dl 1 nap, hányszor, étkezések előtt-után vagy mikor?


Bármi más tippet, tanácsot, házi praktikát elfogadok a Salvus vízen kívül is. Sajnos a gyógyszer nem igazán segít.


2021. márc. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A refluxot már soha semmi nem gyógyítja meg, csak tünetmentessé lehet tenni. Ha meg tudod inni a Salvus vizet sokat nem árthatsz, próbáld ki. Sajnos nekem nem ment le. De ezt is csak kúraszerűen szabad.
2021. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fül-orr gégész orvos szerint gyógyítható csak több hónapos diéta szükséges hozzá.
2021. márc. 19. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem sem gyógyítható teljesen kicsit olyan mint az IR hogy csökkenthető a kilengés, és jobban tud lenni az ember ,de 100%-os gyógyulás sose fog beállni. Ezzel együtt kell élni. Nekem édesapám refluxos igaz ,de ő is próbált már mindent, bár neki lehet a dohányzás se tesz jót a refluxára. Ő quamatelt vesz be ha úgy érzi magas a sava, de alapjáraton jól van. 1-2 kajától nem jó a sava azt kitapasztalta, és azokat kerüli. Jobbulást kívánok neked, és ahogy az előző hozzászóló mondta ártani nem árthat, próbáld ki:) Jó egészséget!
2021. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt, most Peridot víz kúrát csinálok, ez jobban bevált. Persze így is vannak időszakok amikor erősebben előjön, főleg ha nem kerülök bizonyos ételeket, csokit, stb.
2021. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!