Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek az általános...

Mi a véleményetek az általános iskolák is a plázák bezárásáról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 12:45
1 2 3 4
 21/31 Hellmano ***** válasza:
77%

Ezzel, amúgy semmit nem fognak elérni. Mindenki látja, hogy tönkre akarnak tenni mindent, hogy a milliárdosk , majd szotyiért felvásároljanak minden becsődölt üzletet/helyiséget. Az egyszerű embereket kiakarják fingatni vagy a gyerekkel sakkba szorítják és emiatt nem tud menni dolgozni vagy a munkahelyét teszik lehetetlenné, akinek nincs gyereke. Az öregeket és a beteg embereket meg csak simán kinyírják, mert nem érnek el semmilyen létfontosságú szakrendelést. Nem kell ide korona elég, ha egy rákos vagy bármilyen szövődményes embert nem úgy látnak el, mint azt normál esetben tennék. Erről is lehetne egy statisztika mennyi ember halt meg, ami miatt nem látták el! Mert ilyen az ismerősöm körében is van, akinek nem szabadott volna meghalnia 40 évesen, de ugye nem foglalkoztak a bajával, mert korona az fontosabb... Mindenkit megfognak valahogy ez globálisan irányított dolog itt a nagykutyák már bevannak avatva, hogy kell ezt intézni. Azt lehet itt összeesküvés meg minden szarról beszélni, de egyre jobban látszik az egész.


Nem mellesleg 8.-ától az utcára se mehetünk ki maszk nélkül? Ami meg a legnagyobb baromság!

2021. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! A húgom sokmindenre, közte sok gyógyszerre is allergiás. 1szem alopirin megölné.

Diplomás ápoló, beoltották!


Pedig allergiás, allergiás asztmás!

2021. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 22-es! Gondolom nekem címezted az infót, köszi. Én is allergiás vagyok, súlyos penicillin allergiám van. Sajnos nem érti meg anyu orvosa, hogy köze nincs az oltáshoz. Még az oltás előtt kitöltendő kérdőíven is rajta van, hogy csak ismeretlen gyógyszerre adott anafilaxiás sokk kizáró ok, más semmi. Küldtem Anyutól szakirodalmat, két másik orvos is alátámasztotta, hogy igazunk van. Végül abban maradtak, hogy ő nem oltja be, mert nem elég felszerelt ahhoz a rendelő, hogy ellássák, ha valami gobd van. Át fogja irányítani oltópontra, amit a mai napig nem tett meg, hiába hívja Anyu minden nap. Azt mondta, még mindig nem biztos benne, hogy egyáltalán be lehet oltani. Idióta. Anyám pedig asztmásként, magas vérnyomással, agyonterhelve megy nap mint nap. Már csak pár hete van nyugdíjig, de nyugdíj mellett is dolgozni fog. Én tudom, hogy mindenkinek nehéz, de engem most csak az anyám élete érdekel.
2021. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

17-es

Tanár-e vagy?

1. De picsogtak a tanárok. Élen a PDSZ-szel, ritka kártékony szervezet. 38%-uk regisztrált oltásra, gyalázat. A többi 62% már mehetne is tanítani, nem fél semmitől, úgy látszik.

2. NEM volt kötelező tesztelés. ÖNKÉNTES volt. Még hír is volt belőle, csalódottság, hogy milyen kevesen mentek. (Előtte picsogás, hogy miért nincs tesztelés...) A tesztekből meg kiderült, hogy pont annyira fertőzöttek, mint más munkakörök a lakosságban, tehát megint csak picsogás kategória, hogy nekik aztán milyen veszélyes.

3. Hát ez az, hogy nem ők jönnek. Akkor meg mi változik április 7-ig? Semmi. Gyerekeket nem oltják, tanárok nem kerülnek sorra, 2/3-uk amúgy sem megy.


Továbbá: a digitális oktatás egy nagy ló..sz. Középiskolások kint sütkéreznek délelőtt, mikor szépen süt a nap. Amikor meg nem süt szépen, egymásnál bandáznak. Tanár kiszór emailben valami teszteket. Mintha nem lenne Skype ott, ahol email is van.

Akik már átestek a fertőzésen az óvodákban miért nem fogják be őket? Pl ügyelet azok számára, aki nem tudják hova tenni a gyereküket?

2021. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Több pedagógus is van a családomban és a közvetlen környezetemben, ismerősi körben. Nem ők picsognak, csak rájuk fogják, hogy legyen kit utálni a tömegnek más helyett. Ez a helyzet szülőknek, gyerekeknek, tanároknak is nehéz.
2021. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
27%

25-ös

A PDSZ ugye tudod mi?

2021. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, és te mindent elhiszel, amit a média és a sajtó közvetít?
2021. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
45%
Mit nem kéne elhinnem? Hogy nem oltják őket húsvétig? Vagy, hogy nem voltak teszteltetni? Vagy, hogy saját szememmel látom az utcán a "digitális oktatást"? Ezek mind tények.
2021. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
74%
Teszteltek, nem is egyszer, el sem kellett menniük sehova, mert bementek tesztelni az iskolákba. Ezt én nem a médiából tudom, hanem az általam ismert pedagógusoktól.
2021. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
22%
Ne terelj, nem arról beszéltem, hogy hol teszteltek, meg hányszor mentek ki. Hanem, hogy milyen arányban vetették maguk alá a tesztnek.
2021. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!