Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek az általános...

Mi a véleményetek az általános iskolák is a plázák bezárásáról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 12:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én azért nem értem a bezárásokat mert ősszel is ugyanennyi sőt még több fertőzött volt mégsem zártak be semmit. Most meg már itt az oltás is. Mondjuk engem annyira nem érintenek a dolgok mert vásárolni is online szoktam de sok szülő akiknek alsós gyereke van most megint kiveheti az összes szabadságát mint tavaly. A gyerekeknek meg mégis a tanár tudná jól elmagyarázni a dolgokat, nem a szülő feladata lenne mégis az alsósoknak nagyon ritkán tartottak online órákat (ismerőseimtől tudom akiknek ilyen korú gyerekük van)
2021. márc. 4. 13:08
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A plázákkal egyetértek. Rengeteg ember lófrál bennük.


De az iskolák és ovik bezárásának csak akkor lenne értelme, ha a gyárak is bezárnának!!


Ott van pl a Jabil Tiszaújvárosban. A férjem onnan hozta haza a koronavírust. Simán bementek betegen dolgozni az emberek, benn meg elterjedt. Kb 6000 ember dolgozik ott.... Ennyit erről.


De az ovi zárjon be...

2021. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor üdv szintén Borsodból csak Miskolc, Bosch....

Ott nem baj a többszáz ember egy műszakban, 9 irányból kb mindenhonnan ingàzók. De ovi nincs csinalj amit akarsz, mondj fel vagy add a fizud egy babyszitternek.

2021. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
13! 👍
2021. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel már nem volt szabadságuk a szülőknek, nem léphették meg a bezárást. Egyébként az alsósokat rohadt nehéz online tanítani, ezt pedagógus családtag is mondta, hogy személyesen könnyebb, de van, amit pl. nem is lehet, a fejlesztést nem lehet online, mert gyerekenként mást, máshogy kell fejleszteni. Szóval nem csak a gyerekeknek és a szülőknek szívás.
2021. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Hellmano ***** válasza:
64%

Szomszédom Március 1-jével tudott elkezdeni dolgozni erre Márc. 8-tól, megint ülhet otthon.


Nagyon egyszerű lenne ám a képlet oltsák be az összes diákot, óvodást meg tanárt azt csókolom egyből 2 millió ember be lenne oltva... nem picsognának a tanárok sem, hogy "jajjjjjj félünk" Persze nem oltatja magát, mert attól még jobban fél olyan állat fajta a tanár is :D Könnyebb azt mondani félek és online oktatás.

2021. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"nem picsognának a tanárok sem, hogy "jajjjjjj félünk" Persze nem oltatja magát"


Melyik kamu hírportált olvasod?

1. Nem picsognak.

2. Kötelező tesztelés volt, odamentek a sulikba, és végigtesztelték a tanárokat többször is.

3. Nem ők vannak elől az oltási sorban, nézd meg, kik vannak most soron, és azzal is hogy haladnak, meg hanyadik helyen vannak a tanárok.

2021. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Hellmano ***** válasza:
81%
Előre kell őket hozni... Én odaadom mindenkinek az én részem.
2021. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó, csak erről nem ők döntenek, sőt, néhány hónapja, még arról olvastam felháborodást, hogy a tanárok nincsenek konkrétan megemlítve az oltási sorban, hogy hanyadik helyen vannak, pedig fontos lenne.
2021. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
60 év feletti krónikus beteg anyám alsós tanítónő. Egy hete könyörög a háziorvosának, hogy oltsa be, de ő nem hajlandó, mert anyu allergiás a méhcsípésre. Köze nincs a kettönek egymáshoz, ezt azóta több szakember is megerősítette, én is az vagyok. De nem, ő nem vállalja a felelősséget. Közben anyám helyettesít folyamatosan,mert egyik napról a másikra ötösével, kilencesével dőlnek ki a vírus miatt a kollégái és eleve nem voltak elegen. A hordozó gyerekek, akiktől a kollégái elkapták, közben ott ülnek a teremben. Az anyám és a többi általánis iskolai tanító és tanár egy éve viszi a bőrét a vásárra nap mint nap azért, hogy Ödönke szüleinek kényelmesebb legyen. Szerinted mit szólok hozzá?
2021. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!