Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellrák kockázatánál levetethe...

Mellrák kockázatánál levetethetem a melleimet?

Figyelt kérdés
Családban sokan mellrákban haltak meg. Erre hivatkozva megműttethetem magam vagy belém fog veszni az orvos?
2021. febr. 21. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm mellet ezen a héten vették le. Ne hidd, hogy egy leányalom. Járj szuresekre. Ha pedig ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor kérdezz rá egy orvosnál, hogy van e erre lehetőség és csináld.
2021. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az onkológusom csináltatta meg vérvételkor. Kb 6 hét volt mire megjött az eredmény. Az enyém tbre ment, ha nem tbre van akkor 100+ os az ára
2021. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem csupa rózsaszín felhő és cukorka a procedúra, egy valódi vakáció. :)
2021. febr. 21. 22:08
 14/17 anonim ***** válasza:
Tb nem támogatja de egyébként meg lehet csináltatni. Előbb tényleg nezess BRCA gént, addig felesleges ezen aggódni. Turoczi Reka (irunmom) ir róla a blogján, ő megcsinaltatta. Nem olcsó és lelkileg se könnyű de szerintem is megéri.
2021. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi 14
2021. febr. 22. 19:04
 16/17 anonim ***** válasza:
BRCA mutáció esetén ez a megelőző eljárás, szóval igen, leveszik. Akik egyáltalán nincsenek képben a témával, azok hogy képzelik, hogy egyáltalán hozzászólnak egy ilyen kérdéshez?
2021. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tünet nélkül a tesztet nem, de a megelőző eltávolítást és a helyreállítást finanszírozza a tb. Kissé macerásan mondjuk. De magánúton is megcsinálják a műtétet. Végül is ilyen esetben két választása van az embernek. Időzített bombával él a szervezetében, ami szinte garantáltan kicsinálja idő előtt, vagy megcsináltatja a műtétet. MIndkét megoldás mellett és ellen is vannak érvek. Onkológussal és genetikussal konzultálj, de az ide irkáló gyökereket kérdezd.
2021. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!