Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy rákosnak leeresztik az...

Ha egy rákosnak leeresztik az ascitesét akkor valamennyivel jobban lesz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Apumnak két naponta engedtèk le, akkor jobb volt, de hamar vissza termelődött. Pillanatnyilag jobb, de sajnos csak addig.
2021. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ez alapból palliatív kezelés ha már volt mintavétel. Gondold el,ott van akár több liter folyadék,ami nyom minden szervet,köztük a tüdőt is. Egy bácsinak egyszer 10 liter jött le, szinte fitten sétált utána szegénykém,úgy megkönnyebbült. Az más,hogy valószínűleg (ahogy az 1.is írta),visszajön idővel,szóval kell mellé gyógyszer is meg időnként ismét leengeedni.
2021. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de lassan kell lecsapolni, különben összeesik a keringés.
2021. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Ezt nyilván tudja az orvos és kórházi körülmények közt végzik.

2021. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 4 litert engedtek le, plusz 6 napig voltam még becsövezve és napi 600ml még úgy is lejött. Nem voltam sokkal jobban, mert sok fehérjét vesztettem és szédültem, gyenge voltam. A 2. kemoterápiás kezelés szüntette meg. Most vagyok jól, most bírok lassan mindent megcsinálni, amit az ascites miatt nem tudtam.
2021. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es: vao na nem mondod... Érdekességképpen írtam
2021. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!