Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérrel forduljak orvoshoz?...

Aranyérrel forduljak orvoshoz? 16/l

Figyelt kérdés
Ma vérzett először, kb 1 hónapja van. Félek elmenni, anyának is sokáig tanakodva mondtam csak el, megis bántam. Neten találtam pár ötletet, egy recept nélküli kenőcs, rostos ételek, napi zuhany mellett wczés után is, sok víz.. ez a terv, de nagyon megilyesztettek ezek a googles oldalak, még daganatról beszélnek meg hasonlókról

2021. febr. 3. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elmenni.. vizsgálat nem fájdalmas, csak kényelmetlen, max az egódat bántja.


Vérzés nem csak aranyér lehet.. nekem pl végbélrepedés volt. Kezelve is 1 év volt, mire megszabadultam tőle műtét nélkül. (Pedig 2 orvos is meg akar műteni.)

2021. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
reparon kenocsot vegyel a gyogyszertarban, es azzal kend be minden este, ugy hogy kicsit “be” is menjen. ha nem komoly akkor ennyitol el kell muljon, egyebkent meg roston dieta, es probalj minel kevesebb idot a wcn ulni (ne telefonozz pl kozben), es akkor se erolkodj.
2021. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Undorító, de sajnos ez van; szóval ilyen váladékot is termel, ráadásul érzem hogy van ott egy kis púp... Szerintem ez biztosan aranyér. Megbánom ha nem megyek dokihoz?
2021. febr. 3. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem jól tippelsz és nem az.. ugyanis akkor súlyosbodni fog a helyzet.
2021. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a kis púp lehet ott volt csak nem figyelgetted. Ha félsz a dokitól, adj magadnak pár hetet.Amiket leírtál mind jó, felesleges drága krémeket venni. Volt nekem is, ami igazán bevált, gyógyszertárban steril kesztyű,naturlandos körömvirág krém. A módszer lényege, mivel ilyenkor van fájdalom, görcsös izomzat is ezt oldani kell. Mutató újra kenőcs és nagyon lassan kb mm/másodberc túl kell tolni a végbélzáróizmon ez kb 5cm . Ha ez megy finom körkörös mozdulattal lazítani minden irányban pár másodpercig, naponta kétszer. Nem én találtam ki orvos válaszol rovatban olvastam, ée ez használt. kívülről kenegetni nem sokat ért, hónapokig kenegettem, ez a módszer két hét alatt segített, végbélrepedés és aranyér esetén is hasznos izomlazító.
2021. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!