Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor vége a járványnak?...

Most akkor vége a járványnak? Múlt időben beszélnek róla mintha minden mögöttük lenne?

Figyelt kérdés

nagyinterjú Merkellyel.


Mely szerint


Merkely Béla: A járvány második hullámában a lakosság 20 százaléka is megfertőződhetett


[link]



Ugye olyanok hangzanak el hogy


hányan fertőződtek meg (miért, már senki se fog? mert ha igen, akkor értelmetlen kiijelentés)

hogy a kórházak derekasan állták a sarat (miért mostantól nem kell már állni a sarat? Üresek a kórházak?)

„: a járványidőszakban a kórházak egymást segítették ki, „


a platófázis UTÁN.... ja már utána vagyunk? A minap még arról volt szó, tán hamarosan itt a plató.... most meg már utána vagyunk?


és egyáltalán minden múlt idő.


akkor a veszély elmúlt nyithatunk stb?


Azért még pár napja 180 halott volt és 4000 fertőzött. nem volt még 1 hete sem...


2020. dec. 24. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, bár nagyon jó lenne! Már nagyon unom ezt az egészet...minden zárva van vagy tilos, amitől kicsit is boldogabb vagyok.
2020. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Most ugy tunik egyelore jobb/javul a helyzet. Ez sajnos barmikor valtozhat.
2020. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem évvégi visszatekintés lenne inkább?
2020. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Karácsony van! Nyilván vége kellett hogy legyen a 2. hullámnak, hogy lehessen enyhíteni szenteste!

Az elején még elhittem meg vigyáztam télleg. De basszameg most már az hogy éppen nyárra, éppen karácsonyra kijelentik hogy minden hurrá, csökken a vírusos beteg, ezt most már meséljék be az anyjuknak!

Amúgy ma is 3000 felett van a szám de oké csökken alap😂

2020. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, nincs vége!

Most, hogy bejött a vakcina, rózsaszín felhőben vannak egyesek - de jön itt még feketeleves.

Előrejelzés szerint most egy ideig csökkenő tendenciát fog mutatni a halálozások napi száma, majd jan második felében megint lesz egy újabb lökés. Én 220-250 körülire tagsálom a jan vége-febr eleji számokat.


Vége majd akkor lesz, amikor az érdekek úgy kívánják. Nem véletlen, hogy idén is nyáron volt "véletlenül" pangás a pandémiában...

2020. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy van. Lemennek az ünnepek, bejelentik a 3. hullámot, aztán a 4. et. Utána jön a covid20, 21, stb. Addig amíg az emberek meg nem unják és fel nem lázadnak a hülyítés ellen.
2020. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Addig amíg az emberek meg nem unják és fel nem lázadnak a hülyítés ellen."

ha ebben az országban fellázadnának a hülyítés ellen akkor OV és sleppje már a Duna medrét tanulmányozná.... alulról.

2020. dec. 24. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez így igaz kérdező. :D Magyarok azok pipogyák. Csak a szájuk nagy, de ha tettekről van szó, akkor fülüket,farkukat behúzva kussolnak. Szánalom. ;)
2020. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi virulogust a fold nem hordott a hatan.


Miert gondoljak a magyarok, hogy mindenhez ertenek?

2020. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értenek hozzá, az ostobáknak nagy a szája általában. ;) Miközben semmihez nem értenek. Én pl biológus vagyok, de kedvem sincs leírni, meg vitázni másokkal, mert aki tanulatlan, annak hiába magyarázok bármit is, úgysem érti, meg nem is érdekli. Nem médiából kell tanulni, hanem magunktól, amibe sok energiát bele kell fektetni.
2020. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!