Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő után mentetek...

Mennyi idő után mentetek dolgozni? Valószínű covid...nem teszteltek, 5 napja itthon vagyok már jól vagyok kicsit náthás vagyok nem érzem a szagokat ízeket... szeretnék minél előbb vissza állni melóba...

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Akinek pozitív a tesztje, úgy van, hogy tünetmentesség után még 5 napot otthon kell maradni. Tudom hogy téged nem teszteltek, de neked is ezt javaslom.


Ha náthás vagy, nem érzed a szagokat meg az ízeket nem vagy jól. Beteg vagy. Maradj otthon!

2020. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Felnott emberek hogy kerdezhetnek ilyet....

Ha elmultak a tuneteid (ami hetek is lehet) utana meg 10nap!

Jobban jarsz tehat a teszttel, mert akkor a pozitivitastol 10nap.

Igy most bizonytalan az egesz...raadasul veszelyeztetsz masokat!

2020. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy covidos, inkább influenzás. Ugyanis Covidosok nem náthásak.
2020. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Utolso: fel csalad igazolt covidos volt, 2-nek az orra is folyt! Szoval ne terjessz netto hazugsagot.
2020. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as, hülyeség amit mondasz. A szomszédom igazolt fertőzött, neki is folyt az orra.
2020. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem veszélyeztetek senkit sem mióta be lazasodtam azonnal itthon maradtam és ki se teszem a lábam itthonról nem vagyok hülye....nem mindenkit tesztelnek mivel a tüneteim alapján sima nátha is lehet nem volt magas lázam stb...
2020. nov. 15. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3.tesóm egész családja elkapta. Tesztelték őket. Tüneteik íz és szagvesztés volt és durva náthás tünet orrfolyással. Kivéve tesómat mert ő nem vesztette el a szag meg íz érzekelését csak a taknya folyt. Mégis covidos volt. Ha megszüntek a tünetek utána 10 nap. Vagy negatív teszt. Amíg folyik az orrid beteg vagy. A munkaltatód sem fog örülni ha a többiek is kiesnek miattad a munkából.
2020. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Vagyok. Ők sem voltak lázasak.
2020. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremnek enyhe tünetei voltak, szaglás és ízlelés elvesztése, extrém fáradékonyság Nem tesztelték, 10 napig otthon kellett maradnia "Covid-gyanúval", addig nem engedte iskolába a lányát sem, a férje pedig otthonról dolgozott Se a lányának, se a férjének nem kellett volna hivatalosan otthon maradnia A 10 nap letelt, a testvérem visszament dolgozni, utána még hetekig nem érzett szagokat Szóval ennyit a tesztekről, protokollról
2020. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 9-s hozzá szóló erre voltam kíváncsi nem a ki oktatásra.....😊
2020. nov. 15. 16:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!