Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívbillentyű transzplantáció,...

Szívbillentyű transzplantáció,mennyire veszélyes,kockázatos a mai Világban?

Figyelt kérdés
Debrecenben csinálnák.

#Szív,kardológia,
2020. okt. 9. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy másik emberét kapod? Vagy műbillentyű? Vagy sertésbilletyű? Éren át vagy torachotómiával? Utána lehet választ adni.
2020. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelek,az van a a píromon,hogy műbillentyű
2020. okt. 9. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi lesz az eljárás? Hány éves vagy?
2020. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nemtom mi lesz az eljárás,mert fontolónn vagyok,akkor derülne ki mi az eljárás ha már elkezdenék a vizsgálatokat,komolyabban.

Egyenlőre szív UH volt csak.

39 éves vagyok,SLE beteg is vagyok.

2020. okt. 9. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván minden műtétnek van kockázata de egy billentyűcsere ma mar rutin eljárásnak számít. éren keresztüli billentyűcsere max 1 hét kórhá bent tartózkodás aztán 3 hét rehabilitáció. Fájdalommentes és gyors a felépülés. A torachotómiából is felépülnek 70 éves betegek is de az egy nagy beavatkozás lassú felépüléssel. Én biztos megkeresném a legjobb orvosokat és kikérném több szakember véleményét. Ez nem az a kérdés amiről itt kéne a válaszok alapján döntést hoznod.
2020. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!