Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Merre...

Mi lehet a bajom? Merre induljak el?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan nem a diagnózist várom innen hanem csak abban segítséget hogyha esetleg valakinek volt ehhez hasonló akkor tud tippet adni hogy egyáltalán merre induljak el...


A helyzet az hogy sok esetben falási rohamok jönnek rám és fogalmam sincs mitől. Sokat olvastam az interneten és valószínűleg van némi étkezési zavarom de ez egy dolog.


A nagyobb baj az hogy elkezdtem tesztelgetni mi az az étel amitől jól érzem magam is mi az ami nem.


Észrevettem ha cukros, lisztes, élesztős ételeket (szénhidrátban gazdag) eszem az utóbbi időben a szívem úgy vér mintha ki akarna ugrani a helyéről és mintha nehezebben tudnék levegőt venni. Borzasztó érzés. Ez egyszer történt meg majd utána egy hétig nem ettem ilyen ételeket (cukrot amugysem eszem) majd egy hét elteltével csináltam egy lisztes kelt tésztás ételt és ettem belőle. Ugyanez a tünet. Ebből gondolom hogy ezer százalék hogy ettől van, ilyenkor mindig fáradt is vagyok elalszom pillanatok alatt. Mitől lehet ez?


A másik hogy van felesleg rajtam és hiába számolom a makrókat hiába csinálok bármit nem mozdul a mérleg nyelve és ilyen sose fordult elő velem. Ha mozdul is két kgnal többet nem. Valami nem oké a szervezetemben és szerintem összefüggnek ezek.


Egy éve csináltattam magán úton pajzsmirigy tesztet nem csak a TSH-t nézték. És rendben voltak az értékek. Akkor azt hittem emiatt nem megy a fogyás közben előjött ez a szívveréses téma is és most már tényleg nem tudom mitől lehet mindez.


Van valakinek hasonló tapasztalata? Vagy ötlete merre induljak el ezügyben?


Sajnos a mi a haziorvosunk olyan hogyha nem mész oda kész tervvel hogy szerinted ez és ez a bajod és ezt és ezt nézzük meg akkor konkrétan elhajt meg lerendezi annyival hogy majd elmúlik.. Pénzem meg nincs arra hogy mindent kivizsgaltassak magán úton főleg hogy a tbt akkor mire fizetjük..


2020. júl. 2. 08:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!