Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek Dr. Koppány...

Mi a véleményetek Dr. Koppány Viktória Endokrinológusról? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 09:45
 1/2 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nem mostani kérdés, de hátha valakinek segítség. 1 éve voltam nála, PCOS - IR csomaggal a kezemben, nem volt lekezelő, meg semmi ilyen, ugyanakkor nem értem azt a rengeteg pozitív véleményt, amit írnak róla. Semmi extra ez a nő, nekem nem magyarázott el különösebben semmit, ha kérdésem volt, azt tőmondatokban lerendezte, és mivel éppen csúszásban volt ezért még csak 30 percet sem szánt rám, amiért kőkeményen fizettem. Elintézett egy fogamzásgátló felírással, meg hozzámvágta, hogy toljam a 160 grammos diétát... ennyi infót netről összekukázol. Röviden, nekem nagyon negatív élmény volt, sokkal kétségbeesetten távoztam, mint ahogy mentem. De azóta megtalaltam azt az endokrinót, aki rendesen a mélyére ásott a dolgoknak, és azóta rendben is vagyok.
2023. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanez volt a benyomásom. Én magam is ajánlás alapján mentem, és 20 perc volt a konzultációnk 2018-ban és különösebben a problémám nem oldótott meg. Erre fizettem akkor 25 ezer forintot. Nekem úgy tűnt, hogy pörgeti az időt...óránkánt 3 páciensnek meg kell lennie, ezt hallottam....
2023. okt. 29. 21:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!