Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart az övsömőr?

Meddig tart az övsömőr?

Figyelt kérdés

Kb.mennyi idő, amíg elkezd leszáradni és már nem viszket, és mennyi idő, amíg teljesen elmúlik?


Borzasztóan viszket. Valakinek segített valami? (Az orvos azt mondta, nem kell rá semmi)



#Övsömőr
2020. máj. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy hét.

Elkezdted szedni a gyógyszert? Gondolom kaptál tablettákat. Ha jól emlékszem én a 3. napon vettem észre a javulást.

2020. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Nem, nekem azt mondta ma az orvos, hogy ez magától fog elmúlni. De ha van rá gyógyszer, akkor lehet megnézetem mással is.

2020. máj. 13. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj másik orvoshoz. Egyik barátomnak majdnem maradandó károsodása lett mert az orvos úgy gondolta nem kell rá gyógyszer...nagyon nagy szerencse és sok gyógyszer volt h meggyógyult...
2020. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez egy vírusos megbetegedés, hiába fogsz ide-oda futkosni. Mivel én sem akartam felesleges köröket csinálni, az orvosom kiírt, valamilyen antivirotikumot belsőleg és folyékony púdert külsőleg. Másnapra éreztem is a hatást, de a ceremónia majdnem egy hónapig tartott pihenés mellett, mivel mást úgysem lehetett tenni. Még enni sem volt kedvem, tíz kilót sikerült leadnom.
2020. máj. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Övsömörrel orvoshoz kell menni, hogy a Telvirán 800 felírja amiből 5x1 kell szedni. Ha nem így teszel, komoly idegvég betegséged lehet. Ami nagyon fájdalmas és hosszadalmas.
2021. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!