Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti tapasztaltatok ilyet?

Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Egy-két hete vettem észre,hogy az alhasam megnőtt,számomra látványosan. Nem vagyok egy nádszál,de nem mondanám magam dagadtnak,elhízottnak,inkább husisnak,ettől függetlenül megvan az alakom. Mindig is volt egy picike alhasam,de most megnőtt és eléggé kemény. Kicsit olyan érzés,mintha tele lenne a hasam. Nagyon fáradékony vagyok,gyengének érzem sokszor magam,máskor majd kicsattanok.

Van,hogy ingerült vagyok,de csak az utóbbi időben. Képes vagyok este hatkor aludni és reggel tízkor felkelni.

Csináltam terhességi tesztet,nem várok babát.

Ha valaki találkozott ezzel leírná a tapasztalatait? Szeretnék orvoshoz is bejelentkezni,csak ebben a vírus őrületben nem olyan egyszerű orvoshoz szaladgálni.


2020. ápr. 13. 09:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!