Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges gyulladás a szemére...

Lehetséges gyulladás a szeméremcsont környékén?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lent jobb oldalt nagyon fájt: először azt hittem, hogy felfázás. Decemberben emeltem egy nagy súlyt, majd rá pár napra ismét nagy fájdalmam lett, ami egy hétig fájt ugyanott. Januárban egy autó betolásában segítettem, és ismét fájdalmaim lettek.

Az urológus nem állapított meg semmit sem, az ortopédián meszesedést tapasztaltak azon a részen, de a csontscintiográgiás vizsgálat szerint semmi elváltozás nincs.


Tehát:

Lehetséges a gyulladásos állapot? Mit tehetek ellene, illetve a meszesedés ellen?



2020. febr. 27. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is érintett vagyok a témában, mármint a gyulladásos dologban, nekem a Salonpas tapasz javított a helyzeten, de már annyi mindent javasoltak, hogy elvesztem az egészségügy erdejében.
2020. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!