Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire normális hogy egy...

Mennyire normális hogy egy végbélrepedés sugároz a környező területekre?

Figyelt kérdés

2 hete kezdett el fájni a dolog, vérzett is, gondoltam aranyér. Kentem mindennel de nem múlt el.

A héten elmentem egy proktológushoz aki megállapította hogy ez bizony egy szép kis repedés. Kaptam kúpot, krémet étkezési tanácsokat.

De 2-3 napja azt vettem észre (a repedés a bal oldalon van) hogy a bal farpofám külső felébe meg a bal herém köré sugároz a fájdalom. Nem mindig csak néha.

Ez mennyire normális?



2020. febr. 9. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nekem is volt ilyen.

Szar.

2020. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2020. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.

Igen valóban nagyon rossz, szenvedek is vele rendesen. És sajnos azt hallottam hogy ez nagyon nehezen múlik el, nem véletlen hogy 30 napra elegendő kúpot meg krémet kaptam és utána kell vissza mennem kontrollra.

2020. febr. 9. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az ideg okozta, szal én nem foglalkoztam vele.

Elmúlt a stressz, helyre jött a seggem is.

2020. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj nem nem tudok foglalkozni vele mert sokszor elég rendesen fáj.
2020. febr. 9. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja van krónikus repedésem, nem kívánom senkinek, földi pokol. De remélem mostmár csoda fog történni és végleg eltűnik.
2020. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, elmúlt végül a repedésed?
2020. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!