Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen fellépő fejfájás,...

PetiBence kérdése:

Hirtelen fellépő fejfájás, hányingerrel. Többi lent. (Segítség! ) (? )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok , 2-3 órájá 124/77/90 pulzusom volt, most 134/80/108 , a masik kezemen 135/100/109/ , kicsit,befosattam magam, az tény , de most is félek, az előbb a semmiböl az egész fejemben fejfájás alakult ki, aztán percekre rá, olyan volt mintha átment volna a fejem jobb oldalába, és most meg a fejtetőmben fáj, ( a sztori az , hogy kicsit , de tényleg nagyon kicsit , befostattam magam azon hogy a jobb karomat legyengültnek éreztem, de majdnem (de majdnem leszartam), aztán félórára rá, egyik pillanatról a másikra jött ez a fejfájás, a hányingerrel, és eléggé fosok hogy agyvérzés jele vagy előjele. Szval nagyon szeretném hogy ha valakinek van volt/ vagy akárkinek aki tud az ilyenekről valamit , írjon.
2020. jan. 1. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg migrén.
2020. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szoktál pánikolni, szorongani?

Nekem is van, hogy a bal kezemet gyengébbek, vagy esetlennek érzem. Na ilyenkor merek egy vernyomást és ha rendben van, akko kicsit megnyugszom. Ha magasabb avgy alacsonyabb, akkor indul a para. De én sokat szorongok, így nekem azért van. Nem lesz semmi gond, nyugodj meg. Annyit csalhat a mérő is simán.

2020. jan. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!