Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy megfázás hány nap elteltév...

Egy megfázás hány nap elteltével jelentkezik?

Figyelt kérdés

Hétfőn eléggé esős idő volt és hideg is, fel voltam öltözve de nyilván ez Pesten nem nagy mentség mert fel öltözve metrón meg lehet sülni, eléggé le is izzadtam metrózás közben aztán fel jöttem az alúljárókból és az utcán hűvösebb volt. Igaz nem olyan sokat voltam az utcán de akkor is..

Ma már péntek van és el telt hétfő óta 4 nap.

Ma érzem picit hogy más a közérzetem, meg fázok is egy pár napja fel vagyok öltözve benn a házban, ez lehetséges a megfázás egyik előjele?

Hétfőn kéne menjek el intézni pár ügyet, eléggé messzire és nem tudom hogyha eddig nem volt különösebb tünetem megfázással kapcsolatban akkor ezután lehet-e még vagy sem? Mert akkor így halasztánam ezt az elintézni valót.



2019. szept. 13. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!