Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egyetértetek Boldogkői Zsoltta...

Tgt kérdése:

Egyetértetek Boldogkői Zsolttal, a Szegedi Tudományegyetem Orvosi Biológiai Intézetének tanszékvezető egyetemi tanárával, hogy az akupunktúra áltudomány?

Figyelt kérdés

"az akupunktúra egy áltudományon alapuló, gyógyításra alkalmatlan technika. A kínai orvoslás eme ágának gyakorlása amellett, hogy bizonyos szintű egészségügyi kockázattal jár, megtéveszti a betegeket, az egyetemi katedrákon való oktatása pedig a tudomány és a tényalapú orvoslás tekintélyét súlyosan rombolja."


[link]



2018. ápr. 29. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Duma, duma...... a módszer évezredek óta létezik,míg te csak kijelented hogy "de nem is működik. Bizonyítsd te... vagy olvas utána az orvosi kísérleteknek, ahol mérhető eredményekkel bizonyították hogy működik- a placebo-elmélet pedig tévhit. Google a barátod..
2018. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A kérdés alatti linket érdemes elolvasni.
2018. júl. 23. 12:14
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem jelent, hogy évezredek óta létezik. A tenyérjóslás is.
2018. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Boldogkői mostanában sokszor emlegeti az összeesküvés-elméleteket.

Ráadásul úgy, hogy próbálja azt elérni, hogy vitapartnerei neveit összefüggésbe hozzák az emberek.


Egy videó, azzal az összeesküvéssel kapcsolatban, amit rá próbál húzni másokra:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2Pb0JYDTI


Ja, és az apupunktúra szerintem valódi. Nézzetek utána Youtuben.


(egyébént meg tessék megnézni a Sárkány csókja című filmet! Jet Li akupunktúrás harcmodorban tolja!)

2020. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom placebo-e, vagy sem és nem is érdekel ha működik.

Biztosan vannak jó akupunktőrök és (sajnos) olyanok is akik csak lehúzkodják a segítségre szorulókat, félek ezek vannak többen.

A családom tapasztalata és az enyém:

Fél évig voltam táppénzen egy könyék fájással, huszonéves koromban, egyszerre fogni és emelni még pillekönnyű tárgyat sem tudtam. (mondjuk az autó vezetőüléséből hátranyúlni és a hátsó ülésen lévő baseball sapkámat előre emelni)

Iszonyú fájdalom gyötört. Orvoshoz jártam, (ortopédia) kaptam kenőcsöt, aztán másikat, aztán ugyanazt éjszakai dunsztba, aztán tablettákat, aztán tablettákat + másik kencéket, Hévízre jártam 30 fizioterápiás kezelésre (sokfélére) aztán bele az ízületbe kaptam injekciókat. Egyre rosszabb lett, teltek a hónapok. Egy nap az orvos azt mondta, nem tud segíteni, olyan szteroidokat kaptam már és annyit, ha ez nem segített, -nála megáll a tudomány.

Ajánlott egy másik orvost miután kiadta az összes papírjaimat. A hévízi orvos elküldött röntgenre majd mondta, hogy táppénzcsaló szimuláns vagyok, a könyökömön semmi nem látszik, egészséges és tökéletes.

Ha nem fájt volna annyira a könyököm, lehet pofán vertem volna, de így csak felbőszülve távoztam.

A lányom gyermekorvosa, (90-es évekbe épp átléptünk) "titokban" foglalkozott akupunktúrával. Akkor még nem lehetett. Baráti viszonyban voltunk, jól tudta a véleményem, hogy nem hiszek az egészben.

Úgy hívtam fel, hogy: tudod, hogy nem hiszek benne amit csinálsz, de nincs más választásom.

Az első 20 perces kezelés után a fájdalom 95 %-a elmúlt azonnal. Még kétszer mentem hozzá 3 -3 nap múlva, azóta sem fájt a könyököm. Ez közel 40 éve volt. Ezek után bármi fájt, (derekam, nyakam, vállam) mentem hozzá és örökre eltüntetett minden fájdalmat. Anyám 80 éves elmúlt, a jobb keze nem működött, annyira fájt a válla. Elvittem, 3 kezelés után soha többé nem fájt, simán mehetne mennyezeti lámpa szerelőnek.

Sajnos a gyógyítónk meghalt. Utána már csak olyan "természetgyógyászokkal" találkoztam, akik egy kezelésért többszörösét (sokszorosát) kérték, és folyamatos, évekig tartó(!!!) szükséges kezeléseket helyeztek kilátásba. Nem is gazdagítottam őket.

Ellenben "Ő" tényleg egy csodatevő volt, sok kedves ismerősnek ajánlottam, mindenkit elkápráztatott a tudásával, a gyógyításával, alázatával, szerénységével, a gyógyításának eredményességével.

Sajnálom, hogy nincs már köztünk.


Vagyis rohadtul nem értek egyet Dr. Boldogkői Zsolttal.

Sok száz millió ember fut a világon, de 10 mp-en belül a 100 métert azért nem tudják olyan sokan.

Boldogkői Zsolt szerintem magáról állít ki szegénységi bizonyítványt az állításával.

2021. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!