Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vizes hasmenesem van. Mit tegyek?

Vizes hasmenesem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este 10 körül jelent meg. Az elsőnél 1 !! órát ültem wcn, az utána lévő kettőnél meg olyan felet.

Érzem, hogy bélmozgásom van, szóval gondolom amiatt van ez az egész, nem hiszem hogy “paraziták” lennének bennem.

Orvoshoz ma 15 órakor megyek, de addig szeretnék valami gyógymódot, ami akár egy kicsit is enyhíti, mert nagyon fájdalmas :( széntabletta, smecta (?) nem sokat segített.


2018. márc. 13. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Probiotikum és rengeteg folyadékot igyál, ki ne száradj...a probiotikum meg jó a bélbojhoknak...ha ilyen hasmenésed van nehogy hasfógókat szedj, mert nem hogy használsz vele még ártassz is...valami ellen így védekezik a szervezeted ki kell jönnie, úgy hogy légyszives NE hasfogózz! Ha 15 óráig nem változik annyira, hogy el tudj menni az orvoshoz, hívd házhoz...addig is megismétlem magam☺ igyál sokat és szedj probiotikum/ha antibiotikumot ír fel úgy is szedned kell majd mellé/

Jobbulást és kitartást!☺

2018. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lefelejtettem enni ehetsz pl piritóst, sós főtt krumplit, háztartási kekszet stb...kerüld most a fűszeres zsíros ételeket

1es voltam☺

2018. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonoom❤️
2018. márc. 13. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem igy derult ki,h liszterzekeny vagyok. Az orvosok minden mas hulyeseget kitalaltak.
2018. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az derult ki, hogy vastag es vekonybel gyulladasom van:D
2018. ápr. 15. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Régi kérdés, de ebből jobban lettél aztán? Valami fertőzés okozta?

Illetve írtak fel neked valamit?

Nekem most 2. napja van hasmenésem.. Tegnap 4x, de mára többször voltam. Vírusra gyanakodom, de félek, hogy valami komoly lehet mert kicsit hipochonder vagyok.

2022. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!